Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Monster Hunter 4 Ultimate


Atheniel

Recommended Posts

No sakra, to nový 3ds Xlko vam závidím :D. Ja si budu muset vystačit s tím starým Xlkem.

Každopádně jsem rád, že se toho postu tady někdo chytnul. Škoda že tam nejde vyřešit nějakej voice chat na tom nintendu, ale přemejšlel jsem o Teamspeaku nebo Mumblu na kompu při tom mulťáku, co si o tom myslíte ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

to novy je supr. uz mi dorazilo a teda bal sem se ze utracim prachy za zbytecnej "upgrade" ale je to znatelnej rozdil. hodne znatelnej. co se tyce voice chatu, to se da nak poresit - skype i ts sou na mobilu :) u pc se mi s tim sedet nechce. N3DS patri na cesty a nebo na gauc :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak jak vam to zatim jde? ja frcim 6* village questy, hotovy rathalos a Gore Magala armor sety a ted akorat jsem upgradoval shagara magala charge blade :) (mam jeste rathalos Charge blade, gore magala kladivko a pak takovy to nonelement Charge Blade z nerscylly a ruznych ore)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ty jsi hrozně přehnanej Brblo :D. Ja sem se k tomu moc nedostal, takže teď teprve dělam prvni urgent abych si otevrel *** pro vesnici. Jinak v 3jce MH sem hodně hrál switch axe, ale ve 4ce sem se rozhodl že pojedu GSka, ty vypadaj totiž famózně :D.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jojo, je to dost vylepseny. uz to nejsou jen placaty areny. co se drzeni kroku tyce, tam se asi neni moc cemu divit. v ramci MH serie jsem asi docela veteran. zadny pokus-omyl se nekona, uz predem vim ktery sety a zbrane farmit atp :) . Navic skoro vsecky monstra sem uz potkal (uz se tesim na ukapnuti vzpominkove slzy u Fatalis trojcat a Rajanga :) )

Jo btw co se grafiky tyce, New 3DS ma hi-res textury oproti starsimu modelu.

http://imgur.com/a/rzLJb

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jojo, je to dost vylepseny. uz to nejsou jen placaty areny. co se drzeni kroku tyce, tam se asi neni moc cemu divit. v ramci MH serie jsem asi docela veteran. zadny pokus-omyl se nekona, uz predem vim ktery sety a zbrane farmit atp :) . Navic skoro vsecky monstra sem uz potkal (uz se tesim na ukapnuti vzpominkove slzy u Fatalis trojcat a Rajanga :) )

Jo btw co se grafiky tyce, New 3DS ma hi-res textury oproti starsimu modelu.

http://imgur.com/a/rzLJb

Taky nejsem nováček, hraju od MHFU 2 na psp :) Jenomže kromě MH hraju taky Diablo 3 a občas jinou hru, takže není čas jen huntit :D. Na Fatalise se taky hrozně tešim, v MHFU sem se k němu nedostal, protože jsem pak už přešel na 3jku :).

BTW kolik jsi měl HR v 3jce Ultimate?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu