Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

US Store


Assassin

Otázka

Zdarec, už mě štve ten slabý výběr her a ty přehnané ceny na českém store, mám tedy v plánu si udělat americký fake účet a kupovat vouchery z Amazone ale mám jeden dotaz.

Jak to udělat abych měl hry zakoupené z US store primárně aktivované na mém českém účtu (ten účet, který už mám X let)? Mám v plánu koupit BF4 a další multiplayerové hry a nechce se mi platit dvakrát PS+.

A ještě jeden dotaz, nemohu již svůj český účet aktivovat jako primární na současné konzoli, zapoměl jsem ho deaktivovat, když jsem minulou PS4 prodával jinému majiteli. Je to velký problém?

Upraveno uživatelem Assassin
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

2 odpovědi na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0

ahoj uz se to tu resilo :)

je to jednoduchy us ucet regnes na fake us adresu,

paypal na fake us adresu

nebo amazon usd psn kupony na fake us adresu

co se tyce aktivace, prez account settings na storu prez web se to da jednou za 6mesicu deaktivovat,

kdyby to neslo volej psn podporu, taky to umej :)

jinak az budes mit czko jako primar

usko jako primar,

tak hry koupeny na usku, muzes hrat na svym cz uctu a budou se ti na cz ucet nacitat trofeje a tak :)

snad sem zodpovedel vsecko :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu