Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Isa


By Dawe

Otázka

6 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0

Nebo si stahuj soubory CSO a pak si je prevadej na ISO.

Programy na prevadeni : Yacc nebo PSP ISO Compressor...

Bud si muzes dat na kartu hry v CSO souboru ,nebo kvalitnejsi je ISO soubor .Zavisi to na karte.

ISO vetsi soubor kvalitnejsi,CSO mensi soubor(vyssi narok na kartu),ale cca 95% her funguje bez problemu !!

Na pomale karte se muze CSO sekat.

Ale jak jsem Ti delal predelavky tech PSPcek na CF,tak jsem si vsiml ,ze mas Ultra II 4GB .

To Ti budou CSO soubory makat dobre.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Nebo si stahuj soubory CSO a pak si je prevadej na ISO.

Programy na prevadeni : Yacc nebo PSP ISO Compressor...

Bud si muzes dat na kartu hry v CSO souboru ,nebo kvalitnejsi je ISO soubor .Zavisi to na karte.

ISO vetsi soubor kvalitnejsi,CSO mensi soubor(vyssi narok na kartu),ale cca 95% her funguje bez problemu !!

Na pomale karte se muze CSO sekat.

Ale jak jsem Ti delal predelavky tech PSPcek na CF,tak jsem si vsiml ,ze mas Ultra II 4GB .

To Ti budou CSO soubory makat dobre.

Ultra II 4 GB a pojede dobre? Dle ceho to soudis?! A dle ceho soudis ze jede 95% her dobre? :D Ja mam 4GB Ultra II a celkem hoooodne her se seka, je to proste proto, ze tolik dat z jednoho sektoru se proste nemuze protlacit tak rychle to da rozum, CSO je kompresovane ISO, predstav si kdyz neco rozbalujes -> podivej se na systemove info kolik to ma naroku jak na CPU, tak na HDD, tudiz pokud je nejaka hra, kde se loaduje pred misi vse do RAMky a hra pak bezi z RAMky, pak je vse OK, ale pokud je hra - napr. s rozsahlou mapou, kvalitni hudbou apod.. - kde se nacita stale behem hry, tak se seka, protoze se to proste nestiha nacist - a je to MNOHEM VICE NEZ 5% her.. a seka se to i na Ultra II Nefake.. to by ta karta msuela bejt asi tak rychla jak ramka, mit jiny FS a PSP by muselo mit vetsi RAMky + CPU, jinak neni mozne aby se GTA a jemu podobne hry nesekaly ani na Ultra II ;)

kvasimodo:doplnek: na prevod muze bejt i umdgen:)

Hmm a nebo DAXnCSO, je toho hodne, a tenhle topic se tim nezabejva, tak nespamuj..

k tematu: vis proc tam toho mas hodne? Protoze nemas ve widlich zaple zobrazovani koncovek

file-extension-02.gif

a winrar ti to iso asocijuje a ty na tu ikonku winraru hloupe dvojkliknes v domeni ze je to rar/zip - ale nevidis koncovku a ono se ti otevre ti iso - zatimco si myslis ze je to rar archiv - ty to rozbalis a tim vlastne rozbalis to ISO -> UZ VIDIS CO JE SPATNE? Musis to tam hodit cele a ne rozbalovat iso..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Soudim dle toho,ze ja sam mam Ultra II 2GB a snad mimo trech her se mi jeste nestalo,ze by se mi hry v CSO souborech sekali.

A jeste zduraznuji ,ze z toho 2 hry se sekali jen kdyz bezelo video a ne samotna hra.Ve hre zedny problem nebyl.

Pouze jedina se mi sekala i ve hre a to ( Splinter.Cell.Essentials).

Ale samo sebou,ze mas treba pravdu jen ty.Vetsinou te davam vsem za priklad,prodoze vim ,ze v tomto oboru jsi uz docela mazak.

Ja jen vim kdyz se hry meho syna na jeho karte sekaj,tak na moji to prevazne jde bez problemu.Syn Modry SanDisk 4GB,a ja SanDisk Ultra II 2GB

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu