Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

pomoc s rozbytym psp


wotawik

Otázka

ahoj mam problem rozmontoval sem psp s ucelem opravit joystick ale to se mi nejak nepovedlo a kdyz sem psp slozil bez nej nerozjelo se chtel bych se titmot zeptat jestli se tu najde nekdo nejlip z brna kdo by mi ho pomohl nejak opravit nebo aspon darovat par rad.diky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

8 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0
Ehm tohle je strasne tezke... jak ti pomoci nikdo nevi co s tim doopravdy je... asi si neco bud nezapojil bo pretrhl! :( to sam podle me nedas!!!

ehm to je strašně těžké omg....máš psát k topicu a ne že nvíš co s tím je ty se už vzpamatuj synku už to máš marné

btw: zkus napsat sikimu ten se vtom vyzná myslím že je od zlína ... ale ne tomu chytrákovi Ski, ale siki...poslat to tomu prvnímu tak psp rovnou vyhod

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Já sem taky nedávno rozebíral PSP za účelem čištění joysticku, když sem rozebral joystick musim říct, že to má SONY pěkně promakané:) chvílimi trvalo neš sem přišel na funkci principu a složil ho zpátky, ale povedlo se:) a ted k tematu... Nechápu co si stim prováděl v podstatě jde jen o odendání krytu... Neporubal si tam něco?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
...

btw: zkus napsat sikimu ten se vtom vyzná myslím že je od zlína ... ale ne tomu chytrákovi Ski, ale siki...poslat to tomu prvnímu tak psp rovnou vyhod

ne ze by mi do vasich trapnych hadek neco bylo, ale je trapny ze tak rejpete vsude OT do Skiho vsichni,, fakt ubohy, on ted proti tobe nic nenapsal a ty tohle..

Navic Ski nenapsal, ze by to chtel poslat a ze tomu rozumi, napsal vecnou vec k topicu, opravdu mu nikdo tady na foru s tim neporadime na dalku, pokud tu desku alespon nevyfoti, nebo k tomu nerekne neco vic.. muze tam byt celkem jakakoliv zavada.. "zkousel jsi vymenit mikropajkou rezistor F3 a kondik K6 a odpor R1? Pripadne se podivat na mikrocip atmel1564? A co piny u displeje? .." apod.. blbost..

BTW ty Skiho znas tak osobne, ze vis ze neumi s PSP, resp. s HW?

.. je mi jedno, at si kazdej rejpe do koho chce, at si treba rozbije hubu, ale je trapny to resit public, je to ubohy, navic tohle od tebe neni fair play.. reste si to po pm.. ski zde nic proti tobe nerekl, tak to respektuj a nerikej nic proti nemu.. diky..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
ne ze by mi do vasich trapnych hadek neco bylo, ale je trapny ze tak rejpete vsude OT do Skiho vsichni,, fakt ubohy, on ted proti tobe nic nenapsal a ty tohle..

Navic Ski nenapsal, ze by to chtel poslat a ze tomu rozumi, napsal vecnou vec k topicu, opravdu mu nikdo tady na foru s tim neporadime na dalku, pokud tu desku alespon nevyfoti, nebo k tomu nerekne neco vic.. muze tam byt celkem jakakoliv zavada.. "zkousel jsi vymenit mikropajkou rezistor F3 a kondik K6 a odpor R1? Pripadne se podivat na mikrocip atmel1564? A co piny u displeje? .." apod.. blbost..

BTW ty Skiho znas tak osobne, ze vis ze neumi s PSP, resp. s HW?

.. je mi jedno, at si kazdej rejpe do koho chce, at si treba rozbije hubu, ale je trapny to resit public, je to ubohy, navic tohle od tebe neni fair play.. reste si to po pm.. ski zde nic proti tobe nerekl, tak to respektuj a nerikej nic proti nemu.. diky..

Anonymus skoro celej post je Off topic. Sry za Off topic

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu