Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Ps4


AlexSeifert

Otázka

Dobry den.Pred asi dvema tydny jsem si koupil PS4.K tomu novou fullHD telku od samsungu UE40H6470.Nevim jak je to mozne,ale grafika pri hrani her je hrozna.Porad steluji televizi i psko a je to fakt desne.Ujistil jsem se i po shlednuti nejakych gameplayu na ytb.Zkousel jsem hry jako driveclub tlou,gta v,evolve a dale.Uz si vazne nevim rady.Zkousel jsem to i na jine televizi a je to to same.Nemohla by to byt treba vada grafickeho cipu ? Nejedna se o roztazeny nebo rozpixelovany obraz.Napriklad u evolve...kdyz to srovnavam s ytb,na urcitych mistech treba nemam stin,nebo ta fauna a flora...des ! Kazdou radu a pomoc ocenim.Diky,Alex S. PS : deep colour na psku mam na automatic a ty ostatni veci na full,to mam diky ytb.Moc to bohuzel nepomohlo...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 63
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Top Posters For This Question

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Top Posters For This Question

Recommended Posts

  • 0

Zkus na televizi vypnout nějaké automatické vylepšovací funkce typu true motion a podobné kraviny.

Jinak k té reklamaci...si si jistý, že je to vada konzole a nečekáš jen víc, než co to opravdu umí? Kdyby byl vadný čip, určitě to nepoznáš mizením stínů nebo škaredou faunou...v obraze by se objevovaly různé artefakty, které by byly jasně vidět - třeba jasně růžové shluky teček apod. Udělej screenshot a ten sem postni - na PSku je to jednoduchá úloha - tlačítko Share na ovladači.

Upraveno uživatelem maTTew
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
  • Moderators

To mas opravdu nejake rozmazane . Mas to tak i v menu konzole , treba neostre ? Pokud ne tak bude zrejme vada konzole .

Nebo mas v menu konzole nejak spatne nastavene rozliseni .

Jeste bych zkusil restore ps4 pres recovery menu , treba to pomuze , vyresetuje se ti tak nastaveni a konzole bude cista jak pri prvnim zapnuti .

Predpokladam ze nejnovejsi update system software mas .

Jak do recovery najdes na youtube .

Upraveno uživatelem romeno
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu