Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

HDTV z 1080i na 1080p, pls help!


Mike55

Otázka

Ahoj. Mám doma novou HDTV s full HD, takže 1080p, ale na xku se mi nastavilo 1080i, tak jsem šel do nastavení a dal jsem to na 1080p a televize mi napsala, že nemá signál od konzole. Tak jsem klikl na start a dostal jsem se do menu, ale bylo tam zase zpět 1080i :cry:, pls nevíte někdo co s tím?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

13 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0
Cau mam ten samej problem.

Tvoje televize stejne jako ta moje podporuje s nejvetsi pravdepodobnosti 1080p pouze pres vstup HDMI.

Takze jestli nemas novou verzi konzole s HDMI vystupem tak si muzes (stejne jako ja) nechat zdat...

No já mám verzi s HDMI mám premium pack. Hele už myslím vím čím to je, jestli máš televizi, která podporuje VGA přípojku, tak si musíš koupit to, potom to jde bez problému(aspon psali). :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Dneska uz maj vsechny druhy xboxu HDMI.

Jestli nemas prachy na novej tak tam ten HDMI vystup tezko nalepis

Však jo, ted jsem to vyzkoušel a jede to na full 1080p, musíš mít ale televizi s VGA výstupem(dá se na to připojit i PC)..za 800 Kč si ho pořídíš, jediná možnost u starých verzí konzole mít full HD :) :bash:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Kecáš:wohow:, hod mi sem prosimte nakej link protoze nevim o co se jedna.Ale moje televize to musi podporovat.Nemas nahodou plasmu LG 55 PC 108 uhlopricku ? Ten nazev asi neni presnej protoze jsem v praci a nemam pamatovaka.

No tak já mám nějakou LG za 48 000 Kč, uhlořpíčka je tam 91 cm, no a na ten VGA kabel mám jen jednu zástrčku. Víš jak to vyzkoušíš? Jestli ne, tak jestli máš u PC LCD obrazovku, tak ten drát, který do ní vede(VGA), tak ho vypoj a vyzkoušej jestli ti pujde zapojit do telky. Potom poznáš jestli máš tu zástrčku. :bash:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Ahoj. Mám doma novou HDTV s full HD, takže 1080p, ale na xku se mi nastavilo 1080i, tak jsem šel do nastavení a dal jsem to na 1080p a televize mi napsala, že nemá signál od konzole. Tak jsem klikl na start a dostal jsem se do menu, ale bylo tam zase zpět 1080i :cry:, pls nevíte někdo co s tím?

tak ja to vcera zkusil taky poprve a tak sem na Xku nastavil pouze 1080 (ted nevim ktere to nizzsi) propojil jsme to HDMI <> HDMI to vyssi mi tam neslo.. nevim proc...

kazdopadne ten HDMI kabel je takovej pohodlnejsi...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
tak ja to vcera zkusil taky poprve a tak sem na Xku nastavil pouze 1080 (ted nevim ktere to nizzsi) propojil jsme to HDMI <> HDMI to vyssi mi tam neslo.. nevim proc...

kazdopadne ten HDMI kabel je takovej pohodlnejsi...

Tak jestli ti to přes to HDMI nejde, tak je to jedině televizí.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
asi to bude tim ze TV bude pravdepodobne je HD ready ale ne fullHD :-)

Jo, to bude na 100% max 1080i, to potom sere, když máš HDMI a zase nemáš televizi, já to mám naopak, mám full HD, ale zase nemám HDMI, ale prý v tom žádný velký rozdíl není v tom full HD, prý laik to nepozná :) :psp:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Jo, to bude na 100% max 1080i, to potom sere, když máš HDMI a zase nemáš televizi, já to mám naopak, mám full HD, ale zase nemám HDMI, ale prý v tom žádný velký rozdíl není v tom full HD, prý laik to nepozná :) :psp:

jojo ja si taky myslim mozna na nejake fakt super velke plose ale na 80cm uhl to neni videt :-) za to je to jednodussi zapojovani .-) HDMI cvak cvak a je vymalovano

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu