Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

CF 3.71 M33 Ano či Ne ??


Maximo

Otázka

Ahoj všem. Mám PSP Fat s CF 3,52 M33-4 a nevím jestli je CF 3.71 M33 a jeho updaty už v pohodě. Myslím tím jestli funguje kernel 1.50 ? nejsou tam chyby typu seknuti psp pri vypinani zapinani her,aplikaci? budu moct downgradnout bez problemu nebo jen s pomoci pandory? Fungují v pohodě Homebrew ? fungují ISO hry bez problémů ? Který je podle vás lidi lepší 3,52 M33-4 nebo 3,71 M33-4 ?? Díky moc.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

13 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0

Dej si tam klidne 3.71 M33 a doinstaluj to na UPDATE 4.

V podobe 3.71 M33-4 to mam bez problemu.

Kernel addon v2 tam pak doinstalujes take bez problemu.

Hry jdou take v pohode vypinat i zapinat.V UPDATE 3 se mi obcas PSPcko pri vypinani seklo,ale ve 4 se mi to jeste nestalo.

Jestli na to nepospichas a vse Ti jde v poho na 3.52 M33,tak pockej az vyjede 3.80 CF.Uvidis jaka to bude mit hodnoceni na forech a pak se rozhodnes jestli 3.71 M33-4 nebo 3.80 CF.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Dej si tam klidne 3.71 M33 a doinstaluj to na UPDATE 4.

V podobe 3.71 M33-4 to mam bez problemu.

Kernel addon v2 tam pak doinstalujes take bez problemu.

Hry jdou take v pohode vypinat i zapinat.V UPDATE 3 se mi obcas PSPcko pri vypinani seklo,ale ve 4 se mi to jeste nestalo.

Jestli na to nepospichas a vse Ti jde v poho na 3.52 M33,tak pockej az vyjede 3.80 CF.Uvidis jaka to bude mit hodnoceni na forech a pak se rozhodnes jestli 3.71 M33-4 nebo 3.80 CF.

hele myslim si ze na 3:80 pujde jen z 3:71-3 nebo 4...si myslim,...:):!::!:
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Na 3,52 M33-4 mi šlape všechno OK až poslední dobou Patapon[JAP] a WipEout.Pulse.EUR.MULTI se seknou při loadingu na začátku. Dá se jen vyskočit přes HOME zpět do Menu. Ale Wipeout.Pulse-INSPIRATOR mi jede v pohodě. Tak právě nevím jestli to už nechce novej Custom Firmware.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu