Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Flashování mechaniky Benq VAD6038


Miki

Otázka

12 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0
us ste nekdo delal flash tyhle mechniky

ja to flashoval podlle navodu co jsem tu nasel a uplna pohodicka,za 40min bylo hotovo:wohow:,nejdriv jsem tam dal rychlost mechaniky 2x,ale po 2dnech jsem tam dal 5x,na tu 2x to bylo nadherne tiche,ale nacitani her a animaci bylo dlouhe a animace trhane.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Já včera kámošovi, rychlost 8x a bylo to taky pěkně tichý. Jenom nám to trvalo o pár hodin víc, párkrát jsme se zasekli, ale teď už bych to zvládl za posezení :) Není to nic složitýho, jenom se musíš ještě před rozmontováním ujistit, že máš šoubovák torx 10, aby jsi pro něj nemusel jezdit uprostřed akce do města jako my :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

ja to delal taky podle toho navodu co sem nekdo dal......sice jsem to neudelal za 40min, ale udelal... mel jsem nejaky problemy pravdepodobne zpusobene chipsetem a ten navod neni, alespon v mem pripade uplne presnej. Musel jsem si od kamose pujcit nforce500 na tom to jde, ale..... treba po nacteni FW normalne muzete pokracovat v nahravani upraveneho, ale tady zacne naoko zapisovat bank 1 a u banku 2 zasek :-D to se mi zastavilo srdce :-) nic restart a pak jen zapsani noveho FW a OK :-) nedalo mi to a zkusil jsem to znova a zasek ve stejnem miste pak restart flash a ok :-) dale jsem si treba pustil samostatne dosflash na zjisteni adresy SATAX, ktery tedy na nekterych chipsetech iprep zapise spatne hodnoty a ty se pak musi rucne prepsat v tech batch souborech. Daleko jednodussi cesta je pouzit dosflash a vse si upravit sam a vynechat iprep. usetri to par lidem spoustu casu pokud bych tohle vedel byl bych hotovej za 30min i s rozebranim 360 :-) na druhou stranu jsem si ten problem vyresil sam a zase se neco noveho naucil :-D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

vcera sem koupil arcade v alze "naslepo" (nechal sem si dovezt az do prace nebudu si pro to jeste nekam jezdit), mechanika benq, flash naprosto bez problemu az na tu moji hlavu ... flashnu smontuju vse pustim a divim se, ze to nenacita zadny dvd ani paleny ani origos. samozdrejme sem zapomel po flashnuti zapojit sata kabel v xboxu ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
vcera sem koupil arcade v alze "naslepo" (nechal sem si dovezt az do prace nebudu si pro to jeste nekam jezdit), mechanika benq, flash naprosto bez problemu az na tu moji hlavu ... flashnu smontuju vse pustim a divim se, ze to nenacita zadny dvd ani paleny ani origos. samozdrejme sem zapomel po flashnuti zapojit sata kabel v xboxu ;)

člověče, my dva by jsme si mohli potřást rukou. Taky jsem zapoměl zapojit ten kabel a to bylo fakt několik sekund hrůzy, když jsem myslel, že je po xku :D

Jinak arcade se nemusí ani kupovat naslepo, ty mají jenom benq mechaniky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Cafte, koupil jsem dneska arcade a sundal jsem masku a ejhle nejaka nova plomba? Co jsem koukal na videa tak byla jina vetsi, a ted cumim na takovou brutalne malou plombicku:cry: Tohle bez poruseni musi byt makacka sundat ne ? Jestli to teda nekdo sundal, at uz pomoci fenu nebo jak, prosim o radu :roll:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu