Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Trinity CR3 rgh - nepravidelný glitch po složení?/ rewrite orig NAND back bad block?


mimoa23

Recommended Posts

Zdravím.

Dělal jsem RGH na XBOX360 Trinity s CR3 Lite. Všechno jelo v pohodě - hrál jsem asi hodinu FarCry4 z hdd, FSD, XexMenu i DL v pohodě nainstalován.

Boot v průměru na 3 glitch - zapojení s 270pF na CPU_RST-ground. Settings: LK2 short, ostatní ALL open, S4-1,S2-1,5.

Po složení konzole dohromady nebootovala. Rozdělal jsem znova a ani pak ne. Glitch bliká ALE. Před složením byl standardní čas mezi glitchema cca 4 s - pravidelně. Nyní se občas zrychlí glitch - třeba během sekundy a je slyšet několikanásobný zvuk jako při glitchi - jako byste startovali auto - třeba 3x za sebou - to dělá asi ventík

Zapojení je přes QSB délka původně cca 50cm. Teď jsem zkoušel různé jiné a nic, pořád stejné - glitchuje, nebootuje.

Měl jste někdo podobný problém? Provedl jsem přepájení a pořád to samé...

Díky za radu/ návrhy.

Mirek.

Upraveno uživatelem mimoa23
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Oprava: LK1 bylo closed i před složením. Čili LK1,2 closed, zbytek open.

Edit:

Řekl jsem si, že zkusím zpět nahrát NAND - během kopírování mi JR hlásí vždy Error 202 u sektoru 314. Při původním čtení NAND mi to hodilo e250 u 314 - přemapoval ho JR, předpokládám, že to je normální. Když dám erase nand v JR hlásí také 314 sektor error.

Xbox nebootuje - RROD.

Otázka - mám nějak přemapovat original NAND před zápisem nebo to nevadí, když je vtom sektoru chyba?

Díky za odpověď

Upraveno uživatelem mimoa23
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu