Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

pípání konzole


Pompa9

Otázka

Zdravím, včera, když jsem vypnul konzoli, tak tešně před vypnutím konzole 3x zapípala. Někde jsem se dočetl, jak se to dá "opravit" (držet tlačítko start) a povedlo se, jenomže dneska to dělá zase. Nechci tento problém opravovat pokaždé. A navíc se mi nejde přihlásit na PSN a to jsem zkoušel všechny možnosti, které byly na netu. Neví někdo co by se s tím dala udělat? Dík moc

Upraveno uživatelem Pompa99
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

6 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0

Internet na konzoli funguje v pohodě. Tak jsem zkusil přehrát software a nic. Nakonec jsem konzoli resetoval do továrního nastavení a PSN opět nejde (hlásí to jiné číslo chyby než předtím). Jinak jsem konzoli předtím asi 3x vypínal a v pohodě a po čtvrté to zase začalo pípat. Asi zajdu do prodejny a omlátím jim to o hlavu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

reklamuj... ted uz nemas co ztratit.. posledni co me napada, muzes zkusit jinej net.. treba jestli mas net v mobilu nasdilej ho do konzole..

ja mel podobnej problem, net sel , trofeje se synchornizovali ale store a prihlaseni na psn neslo, pomoh az reset routeru do tovaru, ne beznej reset..

sam nechapu ..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu