Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Far cry 4


shark1

Recommended Posts

panove, potreboval bych poradit ... uz jsem se dostal relativne daleko, Pagan Mina jsem sejmul, vsechny dovednosti a zbrane mam, pevnosti, veze a tabory dobyte, ale...

ale nejak nevim jak dal...aktualne mi to vubec nerika jak dal pokracovat. Asi uz to bude jen neco malo na dokonceni, ale nevim co. Uz tam jen tak bloudim po mapach, sbiram veci z truhel, uz ani nemam za co utracet, ale instrukce jak pokracovat nikde, pritom jeste urcite konec nebyl.

Nevite nekdo kde nebo jak zjistim jak pokracovat ?

diky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 1 month later...

Panove, potreboval bych pomoct s online trofejema.

jsou dve a asi udajne pomerne jednoduchy?, ale potrebuju na to partaka. Idealne nekoho, kdo to treba uz udelal , ze by mi mohl poradit a venoval mi trochu casu nez bych to udelal ja.

mam dojem, ze jsou trofeje Brother in Arms a Changing Lanes.

diky za pripadnou pomoc.

mam ps3, takze predpokldam nekdo kdo ma far cry take na ps3.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 4 weeks later...
Panove, potreboval bych pomoct s online trofejema.

jsou dve a asi udajne pomerne jednoduchy?, ale potrebuju na to partaka. Idealne nekoho, kdo to treba uz udelal , ze by mi mohl poradit a venoval mi trochu casu nez bych to udelal ja.

mam dojem, ze jsou trofeje Brother in Arms a Changing Lanes.

diky za pripadnou pomoc.

mam ps3, takze predpokldam nekdo kdo ma far cry take na ps3.

Cus taky bych potreboval helfnout s timto kdyztak si me pridej at se dohodneme .. psn PAPRIKLIN myslim si ze by to meli byt hodne jednoduchy trofeje horsi je to multiplayerem to skoro nikdo nehraje

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 3 months later...

panove, prosim o radu...

prihlasil se jeden dobrovolnik a chteli jsme udelat ty online trofeje.

bohuzel se to nepodarilo, protoze se nemuzeme prihlasit do hry toho druheho.

at uz ja pozvu jeho, nebo on pozve me, vzadycky to chvili nacita a pak napise, ze se to nepodarilo.

postup je ten, ze jeden z nas "vytvori" hru, posle pozvani priteli a ten klikne na "join" a jak jsem psla vyse, nepodari se to.

nevite, v cem muze byt problem ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu