Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

FTP server


Marr

Recommended Posts

Zdravim, obracim se na vas s prosbou, urcite mi nekdo poradi. Po dlouha leta jsem vyuzival serveru "ic.cz" k zalohovani souboru na FTP server. Ten ale skoncil, tudiz potrebuju najit nejakou alternativu, u ktere mi bude stacit to same - pristup na server pres TC, abych si tam mohl ukladat soubory, a hlavne, aby byl zdarma. Nepotrebuju zadne administrace (zkousel jsem Endoru), jen ten pristup na server. Diky moc za kazdou radu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nojo vidis, to me nenepadlo, diky. :)

Kazdopadne mam jeste jeden problem. Mel jsem x let svuj web, kterej fungoval jako FTP server - ukladal jsem si na nej jen dulezity soubory, ale bohuzel ten hosting skoncil, tak jsem si tedy na wz.cz udelal server novej... pripojil jsem se na FTP pres TC, nahral "index.html", ale kdyz chci si na FTP vytvorim slozku, tak web mi hodi jen "Nepovolený přístup!", kde delam chybu?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu