Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

PS Plus - hry zdarma


ccinkyda

Recommended Posts

Ahoj, měl bych malý dotaz, konečně jsem se odhodlal ke koupi PS4, zítra mi dorazí a chtěl bych se předem zeptat, jak přesně funguje PS plus? nemám s tím zkušeností ani z PS3, nikdy jsem to nepoužíval...chtěl bych se konkrétně zeptat, když si zaplatím PS plus, tak se údajně dají dostat vždy každý měsíc nějaké hry zdarma? jsou mezi nimi i nějaké lepší tituly? dá se někde najít co bude třeba každý měsíc na PS plus ke stažení? a dají se ty hry dostat i když si zaplatím třeba jen první měsíc na zkoušku s tím, že do budoucna bych se rozhodl pro celoroční předplatné?

P.S. - má momentálně PS Plus smysl kupovat pouze pro PS4? co jsem všude četl, tak na to žádné pořádné hry jako na PS3 nerozdávají

Upraveno uživatelem ccinkyda
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zjednodusenne. Jelikoz jsi novy.zalozis ucet na sve nove PS4. Dostanes 14ti denni trial na ps plus kdyz na nej kliknes a mas 14 dni.jen pri tomto musis zadat cislo sve karty platebni.kterou pak muzes nasledne smazat pokud patris k tem opatrnym. Behem techto 14dni muzes stahovat hry ktere jsou aktualni pro tento mesic na teto adrese http://blog.us.playstation.com/2015/03/03/ps-plus-free-games-for-march-2015/

Hry a PS plus vychazi kazdou prvni stredu v mesici a kdyz je stahnes tak je mas v download listu a muzes si je kdykoliv znovu stahnout i treba za rok.ale musis byt clenem ps plus.

Takze pokud prestanes platit nemuzes tyto hry hrat i kdyz jsi clenem byl a hru jsis kdysi stahnul chapes? Je to takova pujcovna plus muzes hrat multiplayer. Ostatni rady a veci kolem hledej pod topicem o ps plus tam mas vysvetleno vse a asik lepe.hezky den

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Za tech 1300 rocne to stoji. Jak je jiz vyse uvedeno muzes hrat online vyuzivat cloudovou zalohu savu budes mit vetsi slevy na hry ve storu a plus mas k tomu bonus v podobe her zdarma. Nektery si ani nestahnes ale cas od casu se tam najde dobrej titul. Ja predplatil v prosinci kde bylo Injustice a v lednu Infamous: First Light. Z unorovy a breznovy nabidky si taky asi neco zahraju az nebudu mit co hrat ale o zadnej AAA titul se nejedna. I pres to za tech 1300 to stoji...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

PS+ se platí jen kvuli hraní multiplayeru.Hry zdarma jsou jen takovej bonus.

to je teda pěkná blbost

já sem s ps+ začal kvůli hrám v rámci předplatnýho v době kdy žádná ps4 nebyla a taky kvůli těm hrám ps+ začlo

a ještě větší kravina je jak každej píše že to jsou hry zdarma a přitom platí 1300 kč za rok

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj, měl bych malý dotaz, konečně jsem se odhodlal ke koupi PS4, zítra mi dorazí a chtěl bych se předem zeptat, jak přesně funguje PS plus? nemám s tím zkušeností ani z PS3, nikdy jsem to nepoužíval...chtěl bych se konkrétně zeptat, když si zaplatím PS plus, tak se údajně dají dostat vždy každý měsíc nějaké hry zdarma? jsou mezi nimi i nějaké lepší tituly? dá se někde najít co bude třeba každý měsíc na PS plus ke stažení? a dají se ty hry dostat i když si zaplatím třeba jen první měsíc na zkoušku s tím, že do budoucna bych se rozhodl pro celoroční předplatné?

P.S. - má momentálně PS Plus smysl kupovat pouze pro PS4? co jsem všude četl, tak na to žádné pořádné hry jako na PS3 nerozdávají

Co zkusit třeba prohledat forum????

vse tu zodpovezeno nekolikrat a dokonce je tu specialni vlakno kde mas vse najednou

to je teda pěkná blbost

já sem s ps+ začal kvůli hrám v rámci předplatnýho v době kdy žádná ps4 nebyla a taky kvůli těm hrám ps+ začlo

a ještě větší kravina je jak každej píše že to jsou hry zdarma a přitom platí 1300 kč za rok

na ps4 je tomu bohuzel tak jak pise yanek

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

to je teda pěkná blbost

já sem s ps+ začal kvůli hrám v rámci předplatnýho v době kdy žádná ps4 nebyla a taky kvůli těm hrám ps+ začlo

a ještě větší kravina je jak každej píše že to jsou hry zdarma a přitom platí 1300 kč za rok

nedá se říct, že jsou zdarma, ale rozhodně se to vyplatí 10x víc, než si to kupovat, stahneš 3 hry a 1300 máš zpátky, se dá říct

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu