Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

reklamácia gamepadu


dragoon17

Recommended Posts

Zdravím,

konzolu xbox one mam z JRC...dokupil som si k nej hned aj druhy gamepad...asi po mesiaci hrania sa mi ten moj gamepad co som mal pri konzole zacal troska rozpadavat- kryty zacali vrzgat...tak som to nejak neriesil a hral som castejsie s tym druhym...co cert nechcel tak uz aj ten mi zacal vrzgat...Chcel by som sa vas opytat, ci vam tie gamepady tiez tak rychlo odchadzaju? :)...a pravdepodobne mi reklamaciu uznaju ze? Reklamoval to uz niekto na takuto zavadu a ked hej pri uznani opravili len chybne plasty alebo menili gamepad za novy kus?...za vase postrehy vopred dakujem.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mě odešel po půl roce intenzivního hraní. Reklamoval jsem přímo přes MS a za tyden bylo vse vyreseno. V pondělí jsem odeslal a za týden byl doma novej. Jinak mam taky dva a ten druhej začíná taky skřípat. Ten mam cca od listopadu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravím,

konzolu xbox one mam z JRC...dokupil som si k nej hned aj druhy gamepad...asi po mesiaci hrania sa mi ten moj gamepad co som mal pri konzole zacal troska rozpadavat- kryty zacali vrzgat...tak som to nejak neriesil a hral som castejsie s tym druhym...co cert nechcel tak uz aj ten mi zacal vrzgat...Chcel by som sa vas opytat, ci vam tie gamepady tiez tak rychlo odchadzaju? :)...a pravdepodobne mi reklamaciu uznaju ze? Reklamoval to uz niekto na takuto zavadu a ked hej pri uznani opravili len chybne plasty alebo menili gamepad za novy kus?...za vase postrehy vopred dakujem.

Hoď ten šrot do konťáku a kup si PS4!! :cheesygrin:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hoď ten šrot do konťáku a kup si PS4!! :cheesygrin:

tak to jsem udelal ja

1.Duvod pravě ten ovladac co byl u xone v baleni po pul roce prestalo jit modry tlacitko X,tak jsem koupil novej a po par běhu v cod aw u levyho analog ryha (ale to bych taky neřešil ,ale kdyz jsem mel stejny problemy i u X360 ovladace(za 4roky hrani asi 8 ovladaču )

a to vrzani jak tady řešite,tak to bych moc neřešil u obou ovladaču jenom co jsem je vytah z obalu tak zaclo vrzani, tak jsem to prodal a koupil PS4

Upraveno uživatelem david7090
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já jsem kdysi začínal s PS1 pak jsem koupil PS2. Byl jsem s oběma konzolema naprosto spokojený a bez jediného problému. Pak jsem koupil xbox tu první verzi a po 3rokách šla sr.t! studené spoje na grafickém čipu!! Tak jsem koupil Xbox Slimko a to jelo v poho 3roky ovladač taky v poho bez vrzání až na opotřebenou levou páčku. slezla z toho ta guma ale to je klasické opotřebení. Teď jsem to všechno prodal a koupil PS4 a jsem nadmíru spokojen. Vůbec ji skoro neslyším jak je v provozu. Teď hraju The order a tato hra je náročná na grafiku a slyšel jsem že při hraní je konzole dost slyšet ale ta moje je tichoučká. :) Jsem hodně na grafiku tak proto volba PS4!! Samozřejmě taky jsem zakoupil hned TLOU a taky neskutečný zážitek! a myslím si že jsem dobře investoval a že PS4 ještě do budoucna ukáže svoje RAMENA!! :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu