Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

PS4 media server ?kopírování filmů z PC do PS4


dhandars

Otázka

Ahoj.

Možná hloupej dotaz,,ale využíval jsem ps3 přes media server na stahování filmů do konzole,,,pro mne výborná věc :-)

Bohužel ale včera jsem zakoupil PS4 a začal zjišťovat co a jak a bohužel jsem na tak jednoduchý program nenarazil :-(

Nevíte někdo o něčem kro plexu?

Díky za rady

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

6 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0

Pro stream do Smart TV Plex funguje dobře. Nevýhodou je, že pro stream do PS4 je potřeba Plex Pass za 5EUR měsíčně. Po stažení aplikace do PS ale píšou, že pracujou na tom, aby to zpřístupnili všem. Otázka je, kdy to bude aktuální :D S každym updatem tajně doufám v podporu DLNA (což zatim nevypadá optimisticky), ale momentálně je jediná možnost zaplatit si Plex Pass https://plex.tv/subscription/about

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Zdarma pres web jako Plex by mel fungovat Universal media server (náhrada za mrtvej PS3 media server) bohužel nějak se mi to nedaří :-( Do PC se dostanu na PS4 najede stranka s videama ale kdyz nejake zkusim prehrat naskoci okno s prehravacem a dal nic :-(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu