Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Volant a playseat k PS4 ?


Molda22

Otázka

Určitě tady nejsem sám, kdo má rád závodní hry ať už na PS nebo na PC a vzhledem k blížícímu se vydání project cars, plus už vydaný driveclub mě přivedl k myšlence si i k PS4 pořídid volant. Tam moc možností není, buď T80 nebo T300RS. A k tomu asi nutný playseat. Na originalky cz je jich hodně velké množství za různé ceny. Má doma někdo playseat a volant k PS4? Máte nějaké tipy, rady a vlastní dobré či špatné zkušenosti? Budu rád za každé info. Díky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Recommended Posts

  • 0

Jj na neho jsem se taky uz dival..bohuzel v tomhle tom me sony docela stve, podpora volantu, ktere jely s ps3 je nulova...A nove kompatibilni volanty s ps4 nejsou oznameny..takze mas na vyber v podstate ze 4 volantu, t80, t100,t300 a t500. Uvidime casem jestli se neco objevi

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

:wohow:Kapella : ja prave hledam, bohuzel nikde nic, na aukru ho mel typek za 2 litry, ale to se mi zdalo kapanek moc ;-) , kdybys nahodou narazil na neco pisni mi trebas jen sz...diky

Edit: tak na bazosi to zrovna nabizi ten typek co to mel na aukru :-D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Ta nepodpora volantu je prej kvuli tomu, ze PS3 bylo hacknuto i diky nejaky dire v ovladacich pro volanty. Proto jak na X1, tak na PS4 jsou volanty s jinak napsanym SW a cely se to hrozne hroti...

Jinak Logitechu tedka predevcirem leaknul G29. Takze prej udajne delaj novej volant, o kompatibilite starych se nikde nemluvi. Tenhle leak zatim nekomentovali, ale snad to prej neni fake. Cena tohohle ale bude asi srovnatelna s T300 RS.

post-61344-14687184994731_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Cau lidi :) nahodou delam v originalky.cz a playseat mam na starosti ja :)) Challenge muzu doporucit, je to fajn posezeni a lehce se slozi. Do 14 dni budou skladem. Navic ted je akce na Playseat Evolution misto 8990 stoji jen 6990 (jen..)

http://www.originalky.cz/Sony-PlayStation/PlayStation-2/Prislusenstvi/Playseat-Evolution-cerny-PC-PS2-PS3.html

http://www.originalky.cz/Sony-PlayStation/PlayStation-3/Playseat-Evolution-bily-PC-PS2-PS3.html

Takze mozna tak. T80 je taky fajn volant, ale bez FF no. Skladem nam taky dojdou T300 a T500 volanty, budou i zvlast pedaly, rucky, nasady :)

A mimo jine take budeme mit tuhle novinku :))

http://www.originalky.cz/Sony-PlayStation/PlayStation-2/Playseat-Sensation-Pro-PC-PS3-PS4-X360-XONE.html

img66844_1__f982d9b7e26c9a49b40a441d792b27c74058e162.jpg

ad G29 - vypada to jako fake. To tlacitko +- a ten cervenej dialer G27 nemela, melo ho jen GT. Vypada to proste jako takovej mix GT a G27 :) a ty tlacita share/optin..dole.. vypadaj dost divne, lacine. Kdo zna G27 tak vi, ze tam ZADNE PS tlacitka nebyli. Jen 6 cervenych univerzalnich tlacitek, a potom teda na stredove konzoly d-pad a 4 tlacitka ze sony ovladace. Protoze to proste bylo urceno i pro PC. Neverim ze by udelali novej drahej volant kterej by mel design jen pro PS4.

Navic se to cele objevilo s papirama ze to prej Logitech prihlasil jako patent nekde v Rusku :))) Coz je teda mega divny.

Ale co nam Playseat rikal, tak Logitech pracuje na necem novem a samozrejme se snazi vyjednat podporu k PS4.

Ostatne jak by se jezdilo Gran Turismo 7 bez GT volantu? Bohuzel Thrustmaster zacaloval Sony za podporu do firmware. To se zjistilo uz pri vydani PS4. Ze to neni vec kompatibility ale jen penez. Protoze stare Thrustmaster PS2/PS3 volanty na PS4 taky jdou :)) Na druhou stranu nakej typek z Naughty Dog (Last of Us, Uncharted) vymyslel krabicku ktera to dokaze ochcat.. pripoji se volant pres ni a jede to. Bohuzel se to asi neprodava.. Sam si to vymyslel kvuli nejakemu ovladaci pro arkadovky..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Uz jsem chtel psat jak vypada tendle novej playseat skvele dokud jsem si teda ale nevsim ty ceny:wohow: To je extrem!!! Ty jo to bys mohl pro cleny CF fora zaridit nejakou slevu na playseaty kdyz makas pro originalky coz?:wohow::wohow::wohow:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu