Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Flash arcade verze


Dlaha

Recommended Posts

Dneska jsem s kámošem flashnul jeho xbox 360 arcade. Trvalo nám to dobrejch 9 hodin, ale nakonec se povedlo a už aspoň víme jak na to, až si koupím svůj :) Nálepka nebyla problém. Neměli jsme ještě možnost vyzkoušet žádnou záložní kopii, ale všechno funguje jako předtím, tak je to podle mě v pořádku. Mechanika je o dost tišší, protože jsme ji zpomalili na 8x. Rychlost čtení se trošku zpomalila, ale myslím, že to stojí za to, předtím to fakt hrozně řvalo. Trochu mě jenom udivilo, že po flashy se na originálním DVDčku, dodanému přímo k xboxu arcade, objevily demoverze ke dvou dalším hrám a to k Viva Pinata a Surf Up. Napadlo mě, že to tam microsoft schválně dali, aby mohli zjistit pomocí xlive jestli je konzole flashnutá nebo ne. Co si o tom myslíte? Kámoš jen tak nebude svoje xko připojovat k netu tak si svoji teorii neověřím :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

S těma demoverzema se mi to nezdá, právě předtím tam měl napsaný že je tam jenom 10 her, po flashi 12. No nevim, už je to jedno :) Ale přísahal bych, že jsem tam ty 2 dema předtím neviděl.

ta rychlost mechaniky se pak da menit nekde primo v konzoli nebo zase propojenim pres PC? Sem nekde cetl ze pri pomalejsi rychlosti se nektere hry nechteli nacist a pomohlo do dat zase na tu nejvyssi rychlost az

Ta se dá změnit zase jenom přes PC, bohužel. Ale se čtením by snad neměly být problémy, když se všechno pálí na kvalitní verbatimky, tak by to nemělo dělat problémy.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no nějake rapidní ztišení mechaniky jsem nezbystril ale když hraju assaina tak to řve ale když hraju tony hawks provin grund tak je to tiche jak v dashboru tak neevim a flash jsem delal asi 15 min i s rozdelaním konzole

Třeba to s tím ztišením nebude zas tak horký, kámoš ještě právě nemá moc her, tak moc netestoval.

My jsme měli takový zásadní problémy, jako že jsme si nejdřív namapovali špatný porty na SATA řadiče, taky jsme instalovali ovladače SATA a to nám nějak nešlo, protože disketová mechanika to nechtěla brát a tak, ale výsledek se dostavil :D Rozdělávání nám taky dalo fušku, museli jsme si vyrobit z plastu takový ty klíče, protože bez nich nám to prostě nešlo :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...
  • 7 months later...
Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu