Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

PSP on AA battery


mazik

Recommended Posts

Zdarec všici nedávno mi přišlo potunene PSP i s USB charge modem a tak sem se rozhodl neco vyskoušet a davam vam tady takovy strašne jednoduchý navod jak na "USB nabíjení 4 AA baterkami" udelal jsem to tak,ze jsem si koupil takovýto box na 4 AA baterky s vývodem :thum_581647a5e0e5b34a6.jpg a jeden USB-B kabel kabel jsem rozstrihl:thum_581647a5e16e739dc.jpg a proste jednoduse spájel drátky červený na červený a černý z boxu baterek na stínení USB kabelu:thum_581647a5e1f50ee04.jpg,thum_581647a5e23391388.jpga nakonec jsem na to nasadil teplem smrstujicu se buziru a zahral vysledek :thum_581647a5e372222bb.jpg do boxu sem dal 4 nabíjeci 2100 Mah AA baterky a vydrželo mi to hrát 4hoiny jenom na USB bez baterky. a takhle to vypada cele kdyz to nabíjí thum_581647a5e3c5841c1.jpg

NEW navod pro fat/slim:opet sem so delal s boxem na 4 baterky a koupil jsem si v GM electrinic napájecí konektor s kabelem: thum_581647a781c0ba37f.jpga pozor znacka sony tak mi hned na 1. pokus pasnul do zdirky pro nabijecku:thum_581647a781f961db1.jpg a stal pouze 20 Kč nakonec jsem to napajel rovnou na box:thum_581647a7828f935d8.jpg cerveny na cerveny (+) a bily na cerny (-) a nokonec konecna fotka ze to opravdu funguje:thum_581647a782f777605.jpg nelenete se nemusite rozebirat svoje PSP ja ho mam rozebrane protoze jsem toho delal víc:cheesygrin:

VSE KE KOUPI:Plastové krabicky na baterky :http://www.gme.cz/cz/index.php?page=product&id=19,napajeci konektor s drátkem SONY:http://www.gme.cz/cz/index.php?page=product&detail=806-123 a klips na 2 drátky z boxu jsou to hed ty 2 první : http://www.gme.cz/cz/index.php?page=product&id=20119 Baterky,Pájku a Cín doufám máte

tady je to slibovane video :

http://www.youtube.com/watch?v=K44jrhyFHZc

a sry za kvalitu nataceno mobilem a ten kabel je tak dlouhy, aby padl do kapsy a nemusel jsem ho nikde tahat :cheesygrin: a jeste neco nejsem zadny profik na eletroniku semtotiz uplny amater takze se nedivt kdyby tady byla naka ta chybicka:cheesygrin:

Newadilo by mi pridt to do tutorialu.

kopirovani povoleno pouze kdyz bude napsan autor (ja) :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 67
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Provedeni teda dost otresny (ta izolacka to je fakt humac, a ta kazda baterka v drzaku s jnou kapacitou taky nic moc :) ), ale vypada to ze funkcni. Pro lidi ktery podnikaji dlouhe cesty od elektricke site urcite uzitecny... Ted jedu na hory tak to mozna taky zkusim. Mozna by se jeste hodilo kdyby si nakreslil nebo popsal zpusob zapojeni baterek na ten USB kabel.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Provedeni teda dost otresny (ta izolacka to je fakt humac, a ta kazda baterka v drzaku s jnou kapacitou taky nic moc :) ), ale vypada to ze funkcni. Pro lidi ktery podnikaji dlouhe cesty od elektricke site urcite uzitecny... Ted jedu na hory tak to mozna taky zkusim. Mozna by se jeste hodilo kdyby si nakreslil nebo popsal zpusob zapojeni baterek na ten USB kabel.

njn ja wim ale ted je to jenom provizorni cele to budu mit v teplem se smrstujici se buzirce a baterky sem vzal co em nasel aby se nereklo a schema by mohlo byt jeste dneska vecer zatim zdar vsem

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

chybka se vloudila :D:D:D kde si cital ze kapacita akumulatorov zapojenych do serie sa scitava :D:D:D:D ? lol inac dobry napad :)

ups ja sem si myslel ze kdyz se scita napeti tak se bude scitat i kapacita ale i tak vemte si treba 2300Mah a j to íc nez origo batrka

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 1 month later...
tak me spis napada jestli be to neslo misto usb napajet napajeci konektor z nabijecky, myslim ze by to melo lepsi vyuziti nez v usb portu :)....

no to by sice melo ale zatim sem nenasel stejny konektor jako je v psp zitra jednu do GM tak se skusim podivat po stejne velikosti a mozna to tadytrochu upravim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

hm když sme utoho kolik na ten usb port mužu narvat V ? mám tady starou baterku z notebooku ale je strašně pokuchaná takže nevim parametry ale skoušet semě to nechce ( sorry sem strašně dumb

ja si myslim ze by to tech 10 melo vydrzet kdyz mam zapojene usb a normal nabjecku ta je to taky 10 a zije

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu