Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

IP BAN na PSN ?


Plechtic

Recommended Posts

Zdravím konzolisti :) . Mam problem a ten mě dohnal až na tuto stránku a prosím o pomoc vás zkušenější . PS4 mám od vydáni a nebyl žádný problém s psn ale pred 2 tydny jsem se vrátil po měsíci domů a zjistil jsem že není možné se napojit na psn ... žádná odstávka se nekoná . PS me píše ze sluzba muze byt zaneprázdněna s chybou NW-31456-9 nasel jsem si ze to může být problém s pripojením ale restart routeru , konzole nepomáhá a ani na svůj druhý účet se nemohu dostat ... Co je ale zajímavější : Pokud se chci na stránkách přihlásit například z počítače nebo mobilu tak mě to vždy po kliknutí na sign-up napíše hlášku že stránku nelze zobrazit není mozné ani zadat svoje přihlašovací údaje protože tak daleko se prostě nedostanu . Ale pokud to zkusí moje přítelkyně z jejího netu tak vše v pohodě naběhne . Proto se chci zeptat jak to funguje když má někdo ban , dostanete na přihlašovací formulář nebo nikoliv . Přijde mi totiž šílené že bych dostal ban celkove na svou IP a tím pádem všechny účty na pořád . Nebo mě snad nejak vyřadili s tím že jsem nebyl měsíc aktivní . Ban nemá žádné opodstatnění a ja začínám být celkem zoufalý . Děkuji za odpovědi

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zkoušel jsi se v ps4 úplně odhlásit a vypnout. Resetovat router, potom zapnout ps4 a přihlásit se ?

Jinak bych to pak viděl nejspíš na chybu DNS.

To s tím přihlášením na PC mi dělá taky, na nic jsem ale nepřišel kromě toho, že to nefunguje jenom v Chrome. Pokud zapnu anonymní režim nebo změním prohlížeč tak to jede.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 1 month later...

Plechtic, mam to same, a stale mi to nejde.Jak si resil svuj problem ? Na podpore mi rekli ze mi musi odblokovat IP adresu, mam i verejnou u ktere je predpoklad ze to v klidu funguje.....Take mi nejde pripojit se na sony u pc.U kamose se take pripojim a on u me ne.Popr. jak jsi nastavil router ? Mam Tp-link, virtualni servery mam taky nastaveny a nic. Diky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu