Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

MP hry na jedné konzoli trofeje???


Kej-M547

Recommended Posts

Zdravím všechny, mám menší problém s trofejemi za MP hraný na jedné konzoli. Hodně dávno jsem koupil Lego Marvel Super Heroes, jelikož jsme hledali s přítelkyní hru, u které bychom se mohli pobavit společně, přece jen koukat na toho druhého jak hraje singleplayer je na ho.... Zarazilo mě, že při hraní jsem dostával trofeje pouze já, jakožto účet, který spustil hru. Společně jsme hráli na X360 třeba CoD World at War nebo sérii Gears of War a fungovalo vše bezchybně a trofeje (achievementy) jsme dostávali oba. Někde jsem se dočetl, že to je obecný problém Lego her, tak jsem to neřešil. Jenže nedávno jsem z hecu koupil i Little big planet 3, jelikož jsem si myslel, že vydavatelem je samotné Sony. Ale problém z trofejemi převládá. Trofeje dostávám jenom já... zase tak moc mě třeba to Lego nebavilo, abych to hrál dvakrát a příjde mi to i úplně zbytečné, doufal jsem, že společně získáme trofeje za přejetí příběhu a pak budeme třeba soutěžit, kdo jaké trofeje získá sám. Nevím jestli někdo máte zkušenosti s jinými hrami přemýšlel jsem teď o koupi CoD AW, snad jediná FPS, která má split screen MP. Odrazují mě ale ty trofeje. Beru to jako velký nedostatek PS4 oproti Xboxu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 weeks later...

hele treba u Diabla III musi byt vsechny ucty ofiko prihlaseny na PSN aby to davalo trofeje vsem. tak si myslim ze mas stejnej problem. protoze jestli je tva pritelkyne jenom host a neni pripojena na PSN tak ji to nic neda teda takto to funguje u Diabla. mas oba ucty plne aktivni???

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No přihlášena je účet má, ale myslím, že jak ho vytvářela tak, že si ho nastavila jako subaccount jestli tohle nedělá ten problém. Vím, že ze subaccountu jde udělat master účet, ale zajímalo by mě jak to bude s hrami které stáhnu jako vlastník ps+ měsíční hry zdarma na tom jejím master účtu. Teďkom může s tím podúčtem hrát jakoukoliv hru i když nema ps+ a dokonce i multiplayer

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu