Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Patapon tipy! Par rad, vysvetleni a prekladu z japonstiny


.Den

Recommended Posts

No, kdyztak jeste par veci, treba se to nekomu hodi.

Co dela ktera melodie?

PATA PATA PATA PON: Pohyb vlajkonose vpred. Vojsko nasleduje vlajkonose.

PON PON PATA PON: Utok vsech oddilu.

CHAKA CHAKA PATA PON: Oslabeny utok zadnich oddilu, predni, napr. zakladni sekernici, se po prvnim utoku kryji stitem. Vsichni ustupuji a seskupuji se u vlajkonose, ktery se z mista nehybe.

PON PATA PON PATA: Kratkodoby rychly utek celeho vojska zpatky, hned se potom zase vrati.

PON PON CHAKA CHAKA: Charge... Asi pak budou mit silnejsi utok (opravdu ta cisla nestiham sledovat =) ).

DON DONDON DONDON: Pri Feveru vyvolava "zazrak" podle toho, jaky predmet jste si pred bitvou vlozili do staveni v Headquarters. Je treba zahrat dalsi melodie podle toho, co se objevi na displayi.

Rain Miracle - Vyvola dest.

Tailwind Miracle - Vitr vam bude foukat do zad.

Earthquake Miracle - Vyvola zemetreseni.

Posledni Miracle, detaily potom, barva zluta - jak ziskat viz dolu.

Nemuzu se dostat pres poustni uroven, vzdy me to usmazi. Co s tim?

Musis nejdriv najit predmet s nazvem Rain Miracle... Vypada to zhruba jako modry kruh, uprostred ma 3 male cerne kapicky a po krajich po diagonale 4 bile ctverecky s teckou uvnitr... V Key Items (hned vedle toho obelisku s vyberem misi) to mam hned jako prvni v druhem radku. Nazev vypada takto: 98733243er1.jpg

Tady jsou screeny: rainmiraclesf3.pngscreenshot023jb3.png (Na druhem obrazku ten vlevo).

Ziskat se da po nalezeni CHAKA bubnu. V uplne prvni lovecke urovni je pak treba zahrat na zacatku u totemu nekolikrat melodii CHAKA PON CHAKA PON, totem se bude zvedat, az z nej nakonec vypadne nejaky predmet, uz nevim co. Tim se zaroven zpristupni druhy dinosaurus, ma cervenou barvu (a zere Patapony, pozor na to!). Po jeho zabiti by z nej mel vypadnout Rain Miracle.

Az ho budes mit, tak zvol tu poustni uroven a kdyz budes v Headquarters, uplne vpravo je takova divna stavba a na tom jeden mluvici Patapon. Najed sipkami na tu stavbu. Jsou tam uvnitr velka kolecka. Do nich se daji vlkladat ruzne predmety. Takze jen vloz do spodniho kolecka ten Rain Miracle a zacni uroven. Mela by se zobrazit uvodni sekvence s kecy k bohu a potom tutorial k DON bubnu, krizku. Tim se da vyvolavat dest. =) Da se aktitovat JEN, kdyz mas Fever, bez toho ti to nepujde, takze ani nemusis ztracet cas a zkouset to. Az budes mit Fever, tak staci zahrat "don dondon dondon" a potom dalsi melodie podle toho, co se ti objevi na displayi.

Melodie "don dondon dondon" je mimo obvykly rytmus. Sice ho Pataponi zazpivaji, ale kdyby nekdo opravdu uz nevedel, v tomto video je zahrana:

Nemuzu se dostat pres misi s vetrnym mlynem. Co s tim?

Tentokrat potrebujete Tailwind Miracle. Naleznete ho v jedne z loveckych misi, pokud se vam podari zabit ptaka se zlutym vzorem na tele (aspon myslim =) ). Na obrazku hned nahore je to ten zeleny predmet, je tam zaroven i equiply. Jak asi nazev napovi, obrati vitr tak, aby vam foukal do zad, cimz vase strely poleti prudce dopredu a strely protivnika budou mit co delat, aby vas zasahly.

Jak ziskat Earthquake Miracle?

Potrebujute nejdriv otevrit jako bosse cerveneho kraba. Az budete mit zpristupnenou nocni loveckou misi, musite pockat, nez v ni prestane prset. Az tam dest nebude, aktivujte misi a hned na zacatku bude litajici brouk a za nim ptak se zlutym vzorem. Zabte brouka. =) Az chcipne, mela by se objevit zluta hvezda pomalu letici vpred. Ta vas prosi o vyslechuti toho, co vam chce rict. Proste tedy pomalu postupujte s ni. Navic bude hazat fakt hordy penez. Nakonec z ni vypadne predmet, diky kteremu se zpristupni cerveny krab jako boss.

Ted uz jen staci ho zabit.

Jak ziskat Posledni Miracle? Detaily potom, nemam cas =)

Staci zabit druhou kytku jako bosse, vypadne z ni.

Lze ozivit vojaka zabiteho v boji?

Kdyz vam zabijou Patapona, zustane po nem takova korunka, operena cepice, rikejte tomu jak chcete. Pokud ji seberete a dokoncite level uspesne, vsichni Pataponi, jejichz cepici jste sebrali, budou opet oziveni se vsim, co meli u sebe. Pokud ji ale nevezmete, prijdete o nej natrvalo. Take kdyz zmacknete start a Ryoukai (polozka nahore), ukonci to misi, ale nemate zadne ztraty ve vojsku... Dobre, kdyz hrozi vase uplna eliminace. =)

Pri bitve s bossem vam muze boss nenavratne sezrat Patapona spolu s jeho cepici, neni tedy sance ho pote ozivit. Takze pozor na hladove bossy. =)

Daji se ziskavat novi vojaci?

Asi na to kazdy prisel, ale stejne. Muzete vytvaret i jine jednotky, nez ty zakladni. U kazdeho typu vojaka jsou dva predmety na obetovani. Ty staci vymenit za jine (takze kombinaci je hodne), dost se zvysi jeho cena, ale bude mit lepsi staty.

Pocet moznych vojaku urciteho typu je znazornen kolecky v tom divnem staveni, kde je vyrabite. Pokud mate uz plno, ale chcete vyrobit nove (treba silnejsi), zajdete do Headquarters, trojuhelnikem si priblizte potrebnou jednotku, najedte sipkou na vojaka, ktereho chcete vyhodit, zmacknete Select, potvrdte a bude vyhozen. Nejsem si jisty jestli se zachovava to, co mel zrovna na sobe (nevyhazoval jsem jeste nikoho, jen jsem to prelozil), takze radsi predem bud ulozte hru, nebo z nej vsechno sundejte.

Mnou vytvoreny vojak ma jinou barvu. Co to znamena?

Prelozil jsem to asi nejak takto, snad je to spravne:

Cervena: Rychlost pohybu zvysena, nuluje spatne statusy (cesky to zni hrozne, movement speed UP, null status ailments proste ^^ ). Zatim jediny status, na ktery jsem narazil, byl Sleep.

Zluta: Sila utoku trosku zvysena, nemuze horet

Fialova: Obrana hodne zvysena, ohen je slabina

Modra: Sila utoku stredne zvysena

Jak muzu priradit jednotkam jine vybaveni?

Kdyz v Headquarters zmacknete trojuhelnik na nejakem z oddilu a pote znovu trojuhelnik, zepta se vas to, jestli chcete jednotkam dat nejlepsi vybaveni z inventare (jen to, co je volne, tzn. neequiple nekym jinym). Pokud si je tim trojuhelnikem priblizite, ale potom zmacknete ctverecek, muzete menit poradi jednotek v oddile. Select je "Retire", takze tim vojaka vyhodite! (Teda nejspis, nezkousel jsem, ale tak logicky...).

Musim nabirat cele zdlouhave desetinasobne combo, abych ziskal Fever?

Pokud dokazete mit napoctvrte perfektni nacasovani (vyrazny zvuk), dostanete Fever okamzite.

Neco ohledne Kibaponu (jezdci na koni)

Sice maji slabe staty, ale v nekterych misich, ale jsou velice uzitecni, jelikoz se pres ne nedostane zadny vojak nepratelskeho vojska a kdyz ziskaji Fever, rozebihaji se a odhazuji nepratele zpatky. Take pri utoku dokazou odbehnout dopredu na velkou vzdalenost, coz se hodi na jeste vetsi udrzovani nepratel od tela.

Preklad tipu (aspon prvni pulka nejspis dobre) ohledne Kibaponu (kavalerie): Pri Feveru se projevi opravdova sila Kibaponu! Po ziskani Feveru se zvysuje i obrana a nikomu nedovoli priblizit se blizko. Avsak pokud Fever nemate, oddil se rozbije a (tohle fakt nevim jak prelozit, vyslo mi neco takoveho...) ma extremni obe stranky/oboustrannost/plusy i minusy/vyhody i nevyhody? (Two-faceness, mozna napovi).

Neco ohledne Reaponu

Reapon bude mozna od slova "rare", tzn. Vzacny Pon... Neboli Rarepon. :cheesygrin: Vyskocil mi na displayi tip, tak jsem ho prelozil:

Ultimatni tajemstvi Reapona

Mogyun: Fialova: Sila utoku extremne vysoka, pohyb je pomaly

Baasara: Zelena: Celkova sila (doslova, nevim co je tim mysleno, mozna vsechny staty) hodne nahoru, nema slabiny

Prestoze jakekoliv -vypis materialu- jsou velice vzacne a je potreba ohromne mnozstvi penez, s takovymto osamelym jezdcem (nejspise mysleno jako proste vojakem) se da ziskat moc ke zmene prubehu valky.

Mogyun je (pri pouziti lv. 4 predmetu) druha nejvyssi mozna kombinace (vyleze tmave fialovy Pon), Baasara je (pri pouziti lv. 4 predmetu) asi nejlepsi vubec. Je zeleny.

Aspon jsem to teda tak pochopil...

Neco ohledne Megaponu

Megaponi jsou Pataponi s obrovskou trumpetou.

Preklad ze hry: Zvukova strela bez mezi! 3 zvukove naboje Megaponu jsou rozkosne! Se stabilni utocnou silou zautoci "Pon Chaka" pisni vyprodukovanym ruznobarevnym utokem! (Kdo ty texty vymyslel...). Navic pokud hrani ve valecne fronte je rychle, budou ze vsech naprosto nejenergictejsi. (Nebo tak neco :cheesygrin: ).

Jak ziskat ultimatni zbrane?

Jednou z nich je 神剣「名」, neboli Divine Sword -Vase bozske jmeno-. Pro jeho ziskani potrebujete mithril a kovare.

Jak ziskat mithril netusim, proste jsem jeden kousek nekde nasel.

Jak ziskat kovare jsem popsal nize: viz "SECRET: Co je zac ten podivny kovar?"

Ted uz jen staci dat kovadline mithril a byt 100% uspesny pri kovani. Za odmenu dostanete tento bozsky mec.

Muj amatersky preklad u popisu ^^ : Bozsky mec - Sila jedinecneho a nesrovnatelneho mece s emblemou jmena boha je kolosalni. Se silou ohne ve stejnem okamziku navic zasadit fatalni ranu.

Zajimave je, ze nema nejvyssi Damage ze vsech, mam i silnejsi. Take Crit chance je "pouze" +100%, opet tam mam vyssi. Pridava ale navic +100% ke KB chance (knockback - odstrceni?), +100% k Cnc chance (z JP mi to vychazi neco jako prubojny utok, nebo proste heavy blow, takze mozna prorazi obranu, nezarucim se ale...) a minus 1.3 sekundy reakcni doby. A ma ohnivy efekt.

Na prvnim obrazku je mithril, na druhem Divine Sword. screenshot001tv2.pngscreenshot002di7.png

Dalsi zbrani je bozska trumpeta. Ziskal jsem ji uplne stejne, ale mel jsem jednu chybu pri kovani. Nevim ale jestli trumpeta byla zpusobena opravdu jednou chybu, nebo je vysledek proste nahodny a jedna chyba se pocita jako 100% vykon. Na zkouseni jsem liny. =)

Preklad popisu je uplne stejny jako u mece. Pridala mi u Mogyuna +80 HP, minus 1.3 sekundy reakcni doby, +10 max Damage a +60% Crit chance. Nic moc, ale lepsi nez nic. ^^

Tady je obrazek: 1514538,screenshot003.jpg

Zbytek zbrani se mi vypisovat nechce, protoze to nejspis bude vicemene to same a postup bude asi take stejny. Enjoy. =)

RODINKA PODIVNYCH

Co je zac ten podivny zpivajici strom?

Strom v osade. Date mu maso a on zacne zpivat, nacez vy musite hrat na trumpetu. =) Pokud hrajete dobre, bude ze sebe trast ruzne predmety, coz se celkem hodi, pokud potrebujete nejaky ten klacek, ci sutr, a nechcete nahanet bizony apod. Netusim jestli to ma nejaky vliv na vysledek (hraje to porad stejne), ale kdyby to treba bylo pozdeji potreba, tak pokud rekne "pon" (dva znaky, ポン), je to kratky stisk, pokud ty same dva znaky, ale mezi nimi je pomlcka ("po-n", ポーン), je to dlouhy stisk. Ale jak rikam, netusim, jestli to ma nejaky vliv, na tu trumpetu hraje porad stejne.

Prijme pouze tvrde maso z mamuta apod.

Co je zac ta podivna mluvici hora?

Dite obrovskeho sutru. ^^ Tady muzete ziskat hordy kamenu z jeho stastnych slz, jak on sam rika. Ma vystrcene nohy, na ktere musite obrovskymi lzickami hrat stejnou melodii, jako se vam ukaze. Opet vam blika obrazovka do rytmu a opet je to celkem jednoduche.

Prijme pouze ptaci maso.

Co je zac ten podivny farmar a jeho kytka?

Farmare si, jako vsechny ostatni, musite odemknout. Abyste ho ziskali, potrebujete Rain Miracle, poustni loveckou uroven a aspon trochu silnou armadu. Vezmete si s sebou Rain Miracle a na zacatku poustni lovecke urovne vyvolejte dest. Kousek popojdete a mel by se tam objevit snek (vypada nejdrive jako cerny mamut s fialovou spiralou). Sneka staci zabit a vzit to, co z nej vypadne. =) Jediny problem je, ze ma pomerne dost HP, takze se slabou armadou mate jen malou sanci.

A co pak s tou kytkou? Zere jen obycejne klacky, takze s tim by problem byt nemel. Hlavni problem je spis samotna minihra. Musite neustale nepresurovane mackat kolecko do nemenneho rytmu, coz je pulka veci. Zni to jednoduse, ale dat perfect uz tak jednoduche neni. Potom, v zavislosti na vasem uspechu, vyhodi ruznou zeleninu, kterou musite pomoci listu farmarem chytat. Snazte se hlavne o hlavkove zeli, jelikoz to potrebujete pro dalsi minihru.

S chytanim moc neporadim... Musite vychytat sami. Az bude padajici zelenina kousek nad listem, koleckem vyskocite, a pokud je nacasovani spravne, zeleninu chytite. Da se chytit i vse najednou, nejen jedna vec. Parkrat si to zkuste a bude to jednodussi. =)

Co je zac ten podivny kuchar a jeho kotel?

Kuchare presne nevim kde odemknout, jelikoz se toho na obrazovce delo moc a ani jsem si neuvedomil, ze jsem ho pribral. ^^ Ale nemel by to byt problem, kdyz jsem na nej narazil jentak.

Kotel zere pouze hlavkove zeli, ktere lze ziskat od farmarovy kytky (viz vyse). Bude potom sam do sebe hazet ruzne ingredience a vy musite pomoci kolecka tyto ingredience krajet kucharovou sekyrou. Neni to nic moc tezkeho, staci pouze sledovat rytmus. Odmeny jsou tentokrat asi nejlepsi (avsak nevim, jestli neomezene). Jsou to vase zhotovena jidla, ktera lze vlozit v Headquarters do policka nad Miracly a jednorazove (na jednu misi) vam meni staty.

Za pomerne nevydareny vykon jsem dostal treba HP +40 vsem jednotkam a za perfektni jidlo boost vsech statu. Vypisu zatim co jsem otevrel:

HP +40

HP +60 a par statu nahoru

Stats boost (perfektni jidlo) - HP +100, Damage +5, Armor vs Inf. +9%, Armor vs Arw. +5%, Armor vs Jvr. +7%, Armor vs Lns. +9%, Crit Chance +20%, KB Chance +10%, Cnc Chance +10%, Resist vs Crit. +10%, Resist vs KB. +10%, Resis vs Cnc. +10%

Co je zac ten podivny kovar?

Kovar se musi odemknout jako jedna z tajnych postav. Az budete mit zpristupnenou nocni loveckou misi, musite pockat, nez v ni prestane prset. Az tam dest nebude, aktivujte misi a hned na zacatku bude litajici brouk a za nim ptak se zlutym vzorem. Zabte brouka (nevim jestli ma zabiti ptaka nejaky vliv, sejmul jsem je oba). =) Az chcipne, mela by se objevit zluta hvezda pomalu letici vpred. Ta vas prosi o vyslechuti toho, co vam chce rict. Proste tedy pomalu postupujte s ni. Navic bude hazat fakt hordy penez. Nakonec z ni vypadne predmet, diky kteremu se zpristupni cerveny krab jako boss. Dojdete misi do konce. Ted nezbyva nez znovu cekat az prestane prset v nocni lovecke misi. Pote ji znovu aktivujte, zase zabijte to litajici neco, postupujte spolu s hvezdou. Tentokrat z ni vypadne dalsi predmet, ktery vam aktivuje posledni minihru - kovare.

Co s nim? No, je tam dokonce tutorial srozumitelny i nejaponsky mluvicim, zazrak. ;) Kovadlina si na sebe bude davat ocel. Kovar do ni logicky tluce. ^^ Budete slyset bud jeden, nebo dva udery. Jakmile uder zazni, hned na dalsi dobu musite zmacknout kolecko bud jednou, nebo dvakrat, podle toho, co jste slyseli. Po chvili ocel sunda a hodi ji do vody. NESMITE kovadlinu uderit do hlavy! Pry ho ta hlava boli. :lol: Pak na sebe znovu da ocel a proces se opakuje v jinem rytmu. Podle vaseho uspechu pak ziskate vyrobeny sutr.

Da se obrabet bud seda ruda, nebo mithril.

Pokud budete obrabet rudu, ziskate bud hrubou (bila), nebo skvelou (cervenou) slitinu.

Pokud budete obrabet mithril, ziskate pri nic moc vykonu 4. (nejlepsi) kamen pro vyrobu vojaku. Pri dokonalem vykonu ziskate Divine Sword -Vase bozske jmeno-. Pri jedne chybe (avsak netusim jestli je to opravdu jednou chybou, nebo je vysledek nahodny) ziskate Divine trumpetu. :cheesygrin:

PS: Od Noveho roku jsem na to nesah, takze se mi nechce dopisovat tech par kratkych zbytku, co mi tu chybi. Navic je jiz venku anglicka verze, ve ktere se snad vyzna kazdy, takze tohle koncim. =)

Kdyby snad nahodou nekdo chtel pridat treba jeste info o poslednim Miraclu, muze mi to hodit do PM a ja to sem dopisu s jeho jmenem.

Enjoy. ^^

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 165
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

1) Pocet moznych vojaku urciteho typu je znazornen kolecky v tom divnem staveni, kde je vyrabis. Pokud mas uz plno, ale chces vyrobit nove (treba silnejsi), zajdi do Headquarters, trojuhelnikem si pribliz potrebnou jednotku, najed sipkou na vojaka, ktereho chces vyhodit, zmackni Select, potvrd a bude vyhozen. Nejsem si jisty jestli se zachovava to, co mel zrovna na sobe (nevyhazoval jsem jeste nikoho, jen jsem to prelozil), takze radsi predem bud uloz hru, nebo z nej vsechno sundej.

2) Ne, vedle stromu. Bude az potom. Jsem zapomnel jeho jmeno bohuzel. =)

Chm, je nejaky zpusob jak tohle dat cas od casu nahoru, aniz bych tu spamoval? =) Dokud v tom maji lidi bordel, tak se to muze nekomu hodit, ale takhle to brzo zapadne dolu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tam neprevazis naklad, ale Meden-sana. =) Takovyho typka z osady jak porad neco keca. Tip... No ani ne, bohuzel. Zkus dat dopredu kavalerii, udrzovat si Fever (jinak nema smysl) a strilet v podstate jen na dalku. Tzn. kavelerie bude rozrazet predni rady protivnika a hazet je zas dozadu, zatimco lucistnici a ostepari budou schovani vzadu a jen kosit. ^^ Pokud se nepohybuje vlajkonos, vozik jede hodne pomalu, takze se da aspon trochu udrzet vzadu mimo dosah strel.

Mam ted docela velky zasek v misi s nicenim pekelne brany, nebo co to je zac, takze nejakou tu chvili asi nic noveho nepribyde. ;)

EDIT: Hehe, tak preci jen aspon neco... ^^ Pridano info o dalsich minihrach.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mnou vytvoreny vojak ma jinou barvu. Co to znamena?

Doplnuju -- udelal se mi zlutej .. sila utoku zvysena,.. snizen armor a lepsi resistance

Dik, to je ten zelenej jak tam mam... Jsem dal blby odstin (lovil jsem z pameti). ;) Prepisu. Celkem jich je 6 myslim.

ondrakola: No, uplne na zacatku to chce jen nekolikrat udelat tu misi s mamuty, obcas by z nich melo neco vypadnout... Staci ti par jednotek navic, mise na zacatku tezke nejsou.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

dotaz .. jak mam zabit toho cerva (3. Boss), jak je na pousti , je na to nejakej special trik? nebo do nej proste jenom busit a busit ... i kdyz mam fever .. tak jsem do nej busil .. 3xse otrepal a nakonec me stejne pobil .. si rikam, jestli treba nemam carvoat dest

btw, je normalni, ze nemuzu bubnovat, aby my sli zpatky? (pon pata pon pata) ani to chrge? .. muzu jen pata pata pata pon, .. pon pon pata pon ... chaka chaka pata pon a don dondon dondon ... .. je to OK?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Na cerva zadny trik myslim nebyl, takze ho proste jenom rubat, dokud nezhebne... Napoprve byl celkem tezky, ale proste to parkrat zkus a povede se. Vyhybej se utokum a vyuzivej toho (i pro vlastni utok), ze vzdy zaujme urcitou pozici, takze ti napovi, co zrovna udela.

Nove pohyby se ti otevrou az po ziskani melodie, takze pokud jsi je jeste neziskal, tak je nemuzes pouzit. Kdyz v misi zmacknes Select, zobrazi se ti to, co uz mas otevreno. =)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nove pohyby se ti otevrou az po ziskani melodie, takze pokud jsi je jeste neziskal, tak je nemuzes pouzit. Kdyz v misi zmacknes Select, zobrazi se ti to, co uz mas otevreno. =)

bezvadny .. ale ja se prave ptam, jestli u cerva totiz nema uz ta melodie bejt ... pac on zaujme pozici, ze flakne hlavou do zeme, a ja ani nemuzu utict, ptz sem blizko s vlajkonosem, ... a to samy kdyz sebou hazi o zem ... proste nevim co udelat---

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ja mam 5 sekerniku, z toho 1 ma sekeru a druhej mec + stit (ostatni jen to zakladni - 6 osteparu (4 maj nakej good ostep, 2 nakej min good) zakladni nema nikdo) a 4 lukare -- 2 maj supr luk a 1 napul... 1 ma zakladni ... a stejne mi njede

btw sekernici jsou vsici oranzovy, ostepari 2 zluty a jeden fialovej a lukary 1 fialovej a 1 zlutej

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tyve, tak ja to hraju podruhe.. mel jsem ziskat rain miracle, porazil jsem cerveneho draka, dokonce z nej i modrej rain miracle vypadnul, ale pataponi ho proste nevzali.. a ted uz ho ne a ne porazit... zvlastni, ze napoprve jsem vsechny draky dal v poho,ale jakmile je chci dat napodruhe (.. napotreti .. poctvrte..), tak uz mi to proste nejde, ackoliv na nej treba utocim cele kolo v Fever.. nechapu.. tak to delam podruhe a doufam ze to tentokrat zvednou.. :( ani toho druheho uz se mi nepodarilo killnout, pritom mam vic pataponu nez predtim, mam dele fever a nechcipne on, ale ja.. tak jsem se rozhodl to dat znova abych se nemusel dokola pokouset ho - marne - porazit ...

stalo ^^ se vam to uz taky nekomu?

Jinak thx .Den za skvelej navod, uz jsem si ho i vytisknul ;)

to mootoo, pak uz celkem jasne chapes co je co.. X potvrzujes, O vyjizdis, STARTEM vyjizdis uplne do hl. menu, SELECT save.. ^ pak delas nastaveni armady [] vyhodis oddil ;) apod.. to se da celkem jasne odvodit pak ;) EN uz ani nepotrebuji (diky navodu od .Dena a navodum na webu), ale rad bych stejnak videl ten pribeh ;) A ta hudba je bozska.. akorat kdyz to hraju, tak se do toho musim tak vzit, ze prestavam vnimat okoli (abych presne cejtil ten rytmus a mel porad Fever)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

matesola: Je to ta mise s hromadou sutru a jedinym Pataponem v kleci uprostred? Staci se k nemu probojovat rychleji a rozbit klec (NEZAPALOVAT), prida se k tobe, a pak uz jen zabit protivnika.

con-man: Staci nejdriv mackat pata pata pata pon porad dokola, po nejake dobe to zacnou zpivat... Jakmile to udelaji, namackej pata pata pata pon, potom prestan a nech je to 4 doby odzpivat. Na patou dobu opet navaz pata pata pata pon a opet prestan... Takhle porad dokola.

Anonymous: Diky. ;)

Jsem ted celkem mimo rozumny vyuziti PC, netu a PSP, takze bohuzel par dni nebudou zadne updaty. Jsem pred poslednim bossem. ^^

Updatenu ted jen jak ziskat posledni Miracle, ale zatim nic vic k nemu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mam takovy maly doplneni, mozna jsem to jen spatne pochopil, ale pro rychlejsi ziskani feveru jsou nutne dve podminky... musite mit minimalne 4-kombo a musite vybubnovat vsechny casti konkretniho prikazu presne... uspech poznate podle takovyho vyssiho zvuku, nez vyda ta cast prikazu (X, [], /\, O) normalne. Nacasovat to zkuste podle takovy hudby v pozadi, neni moc dobre slyset, takze volume up a jeste lip sluchatka :-) Jinak jeste k tomu ze musite mit 4-kombo... staci kdyz presne nacasovany bude az to ctvrty kombo. Takze abych to shrnul, s presnym casovanim se obtezujte jen kdyz uz mate 4-komba a vice. Snad to nekomu pomuze :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu