Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Patapon tipy! Par rad, vysvetleni a prekladu z japonstiny


.Den

Recommended Posts

potřeboval bych help s jednou misí,je tam ten nepřátelskej šaman s kosou hned na začátku a vždycky jednou za čas kousek ustoupí,ale maximálně sem se dostal jen jednou do části kde je poušt a pak mě stejně zabil,je na to nějakej trik nebo co přesně prostě musim dělat?rubu do něj docela dost (mám asi 6 pataponů který dávaj damage kolem 100 při feveru) a furt se drží (a to se k němu ještě po chvíli přidá jeden oštěpař kterej taky ne a ne umřít)

ježiš to je suchý ted sem ho dal celkem v pohodě a žádná poušt tam najednou nebyla :D

kua ten kovář je těžkej ale

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 165
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Me by zajimalo, jestli nekdo nevi, jestli je k necemu ta cervena kytka v prvni lovecke misi. Drive tam misto ni bylo neco jako fazole: myslim na zazpivani chaka-pata-chaka-pata to opakovat dokud nevyroste a neco z ni nevypadne, to uz mam hotovy, ale ta cervena kytka tam je porad. Jen by me zajimalo jestli to ma nejaky vyznam nebo ne.

Jinak Patapon best game ever played :D

Diky za jakoukoliv odpoved. Tazcz

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ještě bych trochu poupravil to s feverem,neni nutný mít 4x za sebou perfect,stačí mít perfektní jen ten čtrvtej

jo a uvítal bych nějaký rady na toho robotího bosse co se mění na tu lítací svini :D

No, tak nejak jsem to chtel rict, ale ted na to tak koukam, ze ani tu vlastni formulaci kousek vejs sam nerozlustim.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jako obvykle jsem od toho zatim nejak upustil pred poslednim bossem (bohuzel se mi to stava tak u 90% her ^^ :? ), takze nejak nemam co doplnit... ^^ Hraju porad jen DJ Max. :cheesygrin:

Pak nejak dopisu ten posledni Miracle, ono uz stejne neni moc vic co dopisovat.

Btw, to tu jsem porad jediny, kdo je uplne na konci hry? Jen mi to prijde divne, ale nikdo jiny nepsal ohledne konce...

A ohledne tech bossu: Rady zadne opravdu nemam, proste vsichni bossove funguji na principu, ze musite ve spravny cas zadat spravny prikaz (mozna jen krome toho posledniho). Roboti jsou nejtezsi, ale ne neporazitelni. Jak rikam, mam jen 2 barevne vojaky, zbytek jsou ti uplne zakladni. Jen teda cepice maji skoro pres pul obrazovky. :lol:

Ohledne cervene kytky nevim, taky jsem na ni koukal, ale spis to vypada, ze z ni jen padaji mince.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No ja bych kecal o konci:D kdybych se dostal z 3ti mise:D mi totiz z niceho nevypadne zadny ten destovy amulet.. a ani nemam cerveneho draka a proste jak kdybych mel tu hru spatnou.. hraju to potreti od zacatku a mam to pokazde nachlup stejne znicim vsechny vojaky vsechny stavby vsechny zvirata a proste nic:D asi to uz vymazu z PSP bo me to fakt s.... :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No ja bych kecal o konci:D kdybych se dostal z 3ti mise:D mi totiz z niceho nevypadne zadny ten destovy amulet.. a ani nemam cerveneho draka a proste jak kdybych mel tu hru spatnou.. hraju to potreti od zacatku a mam to pokazde nachlup stejne znicim vsechny vojaky vsechny stavby vsechny zvirata a proste nic:D asi to uz vymazu z PSP bo me to fakt s.... :D

Tohle mi vrtalo hlavou taky a dost dlouho.musíš bubnovat do rytmu takže ten totem povyskoči a hned po tom vyskočení mu tu kombinaci chaka pon zabubnovat zase(jinak spadne) až povyskočí.Takhle to udělej asi třikrát a máš to :) ;)Ja nad tím taky dlouho důmal.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 1 month later...

muze mi nekdo vysvetlit jak mam zabubnovat ten posranej dest? delam to presne podle nich a vzdycky kdyz se dostanu k casti dondonpatadondondon,tak se me proste prerusi ten miracle dance a je to v hajzlu...uz me to zacina pekne stvat...mam dojem ze to do rytmu hraju,ale proste to nejde

EDIT: aha uz to mam...ja mackal don misto pon...proto me to neslo

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

může mi někdo říct jak mám troubit tomu posranýmu stromu??? potřebuju ňáký klacky abych si moch vytvořit lukostřelce a co sem pochopil tak se daj získat jen z toho stromu
musíš trumpetou zopakovat co on za zpívá,takže když zazpívá bon bon bon tak třikrát za sebou zatroubíš do rytmu
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jsem ted v misi, kde mám získat Rain Miracle, pořád stojím na PataPlain bubnuju Chaka Pon Chaka Pon ten totem se rozdělí na víc částí a ty se párkrát otočí a potom se vrátí do původní polohy a takhle třeba 5x po sobě. Bubnuju správnou melodii a nepřestávám, takže se snažím v kuse, ale ten totem ne a ne se jen povytáhnout z té země. Nevíte co s tím?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jsem ted v misi, kde mám získat Rain Miracle, pořád stojím na PataPlain bubnuju Chaka Pon Chaka Pon ten totem se rozdělí na víc částí a ty se párkrát otočí a potom se vrátí do původní polohy a takhle třeba 5x po sobě. Bubnuju správnou melodii a nepřestávám, takže se snažím v kuse, ale ten totem ne a ne se jen povytáhnout z té země. Nevíte co s tím?
no ale tam ho taky vůbec nezískáš,musíš porazit červenýho t-rexe
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no ted už je to jedno dělal jsem to tam jen šoatně, že jsem to v kuse mačkal. Ted mám trochu dost vážnější problém a to, že když dám jakýkoliv level po průchodu pouští, tak se mi při načítání levelu (jak Pataponi krouží očima) PSP sekne a po chvíli vypne. Základní PataPlain mi třeba jede, ale všechnylevely na mapě po poušti se nerozjedou, takže nemám šanci na postup dál. Neví někdo co s tím?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no ted už je to jedno dělal jsem to tam jen šoatně, že jsem to v kuse mačkal. Ted mám trochu dost vážnější problém a to, že když dám jakýkoliv level po průchodu pouští, tak se mi při načítání levelu (jak Pataponi krouží očima) PSP sekne a po chvíli vypne. Základní PataPlain mi třeba jede, ale všechnylevely na mapě po poušti se nerozjedou, takže nemám šanci na postup dál. Neví někdo co s tím?
no o netušim,zkus to znova stáhnout nic jinýho mě nenapadá
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu