Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Patapon tipy! Par rad, vysvetleni a prekladu z japonstiny


.Den

Recommended Posts

dotaz .. jak mam zabit toho cerva (3. Boss), jak je na pousti , je na to nejakej special trik? nebo do nej proste jenom busit a busit ... i kdyz mam fever .. tak jsem do nej busil .. 3xse otrepal a nakonec me stejne pobil .. si rikam, jestli treba nemam carvoat dest

btw, je normalni, ze nemuzu bubnovat, aby my sli zpatky? (pon pata pon pata) ani to chrge? .. muzu jen pata pata pata pon, .. pon pon pata pon ... chaka chaka pata pon a don dondon dondon ... .. je to OK?

ty blaho asi to taky zacnu hrat sami haluze...pata pon :D:D:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 165
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Moze mi niekto poradit? Neviem ako mam prejst misiu, ktora je po missi, kde som musel dopravit konvoj na konec mapy... v tejto misii je na konci velka budova, ktora hadze kamene... neviem sa pohnut, vsetci mi tam zomru...

myslíš tu budovu jak je hodně opevněná a když přijdeš blíž tak na tebe spadnou ty špičáky?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

^^ JJ, presne tu... priblizim sa k nej a z nej na mna hodia kamen/balvan...

musíš se tam nechat zabít/porazit/odejít z boje a u toho ohniště ti potom řeknou o tom, že je nějaký katapult, kterým je můžeš porazit a automaticky se ti odemkne další level s tím katapultem

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

^^ To viem, ja som chcel konkretne :D

btw. mam dost tazku missiu teraz, keby niekto poradil bol by som rad...

je to prva nocna misia, kde na zaciatku mam zajateho Patapona... musim ho oslobodit predtym, ako ho nejaky cerveny Patapon zabije... po oslobodeni nemam sancu zabit toho nepriatela... zobral som si tam 3 cervenych Dekaponov a stale nic... je v tom nejake "kuzlo"?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no s tim se těžko radí,mužeš zkusit vyvolat vítr a prostě musíš co nejdřív zabít ty lukostřelce za ním,mě tahle mise už taky dělala problém (ale ne tolik jako v jap verzi,divný :D),nakonec jsem ji udělal až když sem si udělal jednoho super rarepon lučištníka

jen se určitě snaž udržet fever aby hodně stříleli lukostřelci hlavně

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dalsia otazocka... potrebujem ziskad drevo (nie klacek, ale to drevo), viem, ze ho dostanem od toho stromu, ale hral som to vcera vecer asi 50 minut a dostal som len 1x drevo... takze neviete od akeho nepriatela by som ho mohol este ziskat? A este ku kovacovi... odkial ziskam kovadlinu?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Moze mi niekto poradit ako mam ziskat PON PATA PON PATA? :) Nikde to nemozem najst a uz idem na posledne kolo...

EDIT: Ehm, bolo to posledne kolo co som videl... pravdepodobne sa mi dalsie budu otvarat... :)

tam kde seš ty se mi zdá divný že ještě nemáš pon pata pon pata teda :blink: kde přesně jseš?
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

nevíte jaký rytmus je na to Don DonDon DonDon, vůbec nevím jak zní, zkouším to ale vůbec nic, když tak to zkuste prosím přirovnat k ostatním, myslím rychlost toho rytmu

Som mal podobny problem. Musis zacat ked zacnu hovorit ffffffe (ver) a potom sa neponahlaj, kludne don __ do _ don __ do _ don

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu