Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

RGH Varnsdorf


Jura9393

Recommended Posts

  • 2 months later...

No recenzi zrovna ne, ale takovou menší zkušenost. Kámošovi dělal RGH s Dual Nand a tak mi na něj dal kontakt FB, tam jsem mu psal a odpověd mi přišla asi za 3 týdny, že tam nechodí a dal mi číslo a tak jsem mu volal, po telefonický domluvě jsem mu jasně řekl co mám, rok výroby, Volty na zdroji atd.....a řekl jsem mu že chci RGH s Dual Nand a on řekl že není problém.... to bylo před třemi měsíci kdy jsem ho kontaktoval několikrát telefonicky, jak to vypadá a kdy bych mu mohl xboxe odvést, naposled říkal že už je něco na celnici neřekl na jaký a co utekl měsíc a tentokrát jsem mu psal a týden pryč a bez odpovědi.....tak jsem zde na foru kontaktoval Drak3go, který to evidentně taky dělá a po přečtění několika set kladných komentářů jaký je borec jsem mu napsal co vlastně chci a přišel s odpovědí že na moji verzi xboxe "nejde" dát dual nand. Upozornil mě že to jde, ale protože mám 4GB pamět místo klasických 16MB, musí se nějakým způsobem z 4GB udělat 16MB a pak to jde, ale v instalaci obsaženo děsně moc drátů a je to hodně velký bastl, tedy děsná prasečárna a že tohle nedělá tak jsem upustil od Dual Nandu a taky od upravyxbox.cz a nechám to udělat od Drak3go, už jen z toho důvodu, že to řekl rovnou a že se v tom evidentně vyzná a to nemluvím o tom jak se kámošův xbox divně chová :blejt: jde ale má divný chování...... já zatím žádný jiný xbox s RGH nevidel, ale neřekl bych že se to tak má chovat 8) a přijde mi spíš jako někdo kdo to dělá doma na koleni a ne jako profík......samozřejmě úplně osobní zkušenost s ním nemám a nechci ho pomlouvat jen mám takový dojem z toho co mi řekl a z jeho jednání

Upraveno uživatelem desmond
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu