Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Koupě nového PC


junior

Otázka

Čau,potřeboval bych poradit,chtěl bych si koupit nový herní PC tak do 17 000 :) Seženu nějaký kvalitní stroj který mi vydrží na několik let za ty peníze ? :) Zajímalo by mě jaký je rozdíl mezi procesory AMD a Intel,když např.:za stejný peníze koupím 4jádrový Intel nebo 8jádrový AMD. Chtěl bych si koupit koupit takový PC abych na mě rozjel GTA 5 aspoň na střední zatížení :) :D Nebo mohli byste mi doporučit nějaký PC ? :)

DÍK

Muj starý:

AMD X2 Dual Core 2,91GHz

4GB RAM

nvidia geforce 8800 GT (512MB)

win 8.1 64bit

Tenhle PC mám možná dýl jak 5 let a tehdy stál 17 500 a rozjel sem na něm každou hru ale chtělo by to upgrade :)

Upraveno uživatelem junior
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

3 odpovědi na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0

Popravdě za 17.000 Kč toho moc nevymyslíš, takže jedině spojení AMD+ATI, bez OS, monitoru, klávesnice a myši.

Cena: 17.711 Kč, pokud máš vlastní skříň a mechaniku, tak pár stováků ještě ušetříš.

http://www.czc.cz/01uhdprn62hjta855a1h8sthrc/seznam

Ale tohle ti pár let vydrží a GTA v pohodě rozjedeš na vysoké detaily.

Upraveno uživatelem Assassin
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Za 17000 se toho dá vymyslet dost a klidně i spojení Intel i5 a nějaká Nvidia GTX 960, 8GB ramm a nějaká deska, ani nemusí být tak drahá jako od kolegy v postu ale klidně někde kolem 1800 +-. Jestli totiž dobře koukám, bednu nepotřebuješ, mechaniku máš, disk taky není třeba, takže ti stačí čistě grafika, procák, deska a paměti. Možná nějakej zdroj, ale to záleží, co máš...

Upraveno uživatelem p.a.c.o
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Tak mě jde jen čiště o PC,monitor,klávesnici a myš mám a OS taky bych měl :) a myslím že do 17-18000 bych mohl mít kvalitní PC kterej vydrží určitě pár let :) ještě uvidím,možná budu investovat víc ale to už mi příde moc :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu