Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Problem s 1.52


MArval

Recommended Posts

TAkze mam tu jeden zadrhel jednoho dne jsem skuil nakej soft na premenu fw....tak sem si tam nastavil 1.52,ale od toh dne uz ho nemuzu dat ani dolu ani nahoru,,,..kdyz schi updatnout nevidim zadny pismenka co to pise pri updatu jen ten tvar updatovaciho okna....a nemuzu to dat proste nahoru.....SKousel sem pres hry to updatnout pres kartu pres demo umd...nic...

Tak se chi zeptat jestli nekdo newite o !!downgradu z 1.52!!

Byl bych vam moc vdecentj a i bych ho klidne odmenil...necim treba penzne.

PS:moje icq 261064842 nebo tel:775260492

DIk predem...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No rád bych aby ste to vyřešili, protože mě právě de poštou PSP 1.52 a sem docela zmatenej z těch názvů devhook, hon c a podobný, možná by to chtělo ňákej stepbystep pro nový. Ta škola pro začátečníky, tam se sice dozvim hromadu věcí o downgradu ale dále si prej mam poradit (v čem spouštět hry atp..)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No rád bych aby ste to vyřešili, protože mě právě de poštou PSP 1.52 a sem docela zmatenej z těch názvů devhook, hon c a podobný, možná by to chtělo ňákej stepbystep pro nový. Ta škola pro začátečníky, tam se sice dozvim hromadu věcí o downgradu ale dále si prej mam poradit (v čem spouštět hry atp..)

každe se to musel naučit já taky anikdo mi neradil zkus to sám budeš z toho mít radost aspoň že si na to přišel sám :wink:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

dej obnovit standartní nastavení......pomůže to......měl jsem to samý....kdysi jsem to tady řešil na fóru a natelogan mi tohle poradil a bylo to i s písmenkama.... :D

LOL mooooooc dekuju....twe tak jednoduchy...a je to neudelal....a pul roku sem musel bejt na 1.52 jak kreten mocc dekuju..co za to chces?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu