Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Upravena PS3 misto PS2


Romix

Otázka

Zdravim vsechny. Jsem takovy konzolovy sberatel...Mam doma PS2 (Modbo Chip), PS3 (bez upravy), Xbox 360 (bez upravy), Xbox 360 (RGH), Nintendo WII (Softmod), Nintendo 3DS, PS4 (bez upravy)... V posledni dobe casto hraju hry na staricke PS2. Obcas i nejakou tu PS1 hru. Konzole uz ale dosluhuje a tak jsem si rikal, ze mozna by bylo dobrym resenim treba koupit upravenou PS3 s CFW. Jen netusim, jake moznosti ma v oblasti hrani PS1 a PS2 her upravena PS3?? Zvladne plne zastoupit praci staricke PS2? Nekde uz jsem cetl, ze se ty hry tam hrat daji. Jen nevim, jestli se hraje z CD/DVD a nebo z HDD? Diky za kazdou reakci...:)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

1 odpověď na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0

Nikdo nic nevi? Da se tu alespon najit nejake souhrnne info, co od takhle upravene konzole ocekavat? Prakticky mi jde vylozene hlavne o starsi hry (PS1,PS2)...Mam doma take spoustu originalnich her na PS1 a PS2, takze by bylo fajn, kdyby tam ta hra sla spustit. Na moji neupravene konzoli PS2 spustit nesla, takze nevim...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu