Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Pls help. S konfiguraci Asus wl-520gc


k3vadros

Otázka

5 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0

muzu se zeptat co ti na tom nefacha jako ty ho ani nespojis s modemem nebo tak? jestli jo tak to je na vym poskytovateli protoz jestli ma napr upc tak ten ti povoli jen jednu IP adresu a jednu mac adresu osatni sou za priplatek takze jestli si dpopsud me llpres kabel napojeny napr pc k to melo jinou mac nez ten router tudiz to nepujde . zavolej na upc rekni jim mac adresu toho roueru a mohl by t jit........nejsme si uplne jistej ale za pokus nic nedas

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
muzu se zeptat co ti na tom nefacha jako ty ho ani nespojis s modemem nebo tak? jestli jo tak to je na vym poskytovateli protoz jestli ma napr upc tak ten ti povoli jen jednu IP adresu a jednu mac adresu osatni sou za priplatek takze jestli si dpopsud me llpres kabel napojeny napr pc k to melo jinou mac nez ten router tudiz to nepujde . zavolej na upc rekni jim mac adresu toho roueru a mohl by t jit........nejsme si uplne jistej ale za pokus nic nedas

JJ, mám UPC...Takže jim mám zavolat aby mi povolili dvě IP, nebo mac? Jendnu kompu a jednu routeru?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu