Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Hry z netu


MartanCJ

Otázka

7 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0

Firmware updatovat obvykle jde (mám wiinja v2) i s modchipem. Problém může nastat u nových her, jako třeba Super Mario Galaxy, které ve spojení s novým firmwarem (který si samy nainstalují) jsou schopné poznat, že tam modchip máš a nespustí se. Pokud je ale updatovatelný i ten modchip (např. wiinja je až od verze deluxe), tak to není problém a většinou už vyšel update firmwaru i pro chip, se kterým to všechno zase funguje. Jen se musí dát pozor na správný postup při updatu...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Firmware updatovat obvykle jde (mám wiinja v2) i s modchipem. Problém může nastat u nových her, jako třeba Super Mario Galaxy, které ve spojení s novým firmwarem (který si samy nainstalují) jsou schopné poznat, že tam modchip máš a nespustí se. Pokud je ale updatovatelný i ten modchip (např. wiinja je až od verze deluxe), tak to není problém a většinou už vyšel update firmwaru i pro chip, se kterým to všechno zase funguje. Jen se musí dát pozor na správný postup při updatu...

díky.... přemýšlím že ale dokud nevýjde nějaký extérní loader zůstanu legal... no uvidím, ještě si to rozmyslím :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
díky.... přemýšlím že ale dokud nevýjde nějaký extérní loader zůstanu legal... no uvidím, ještě si to rozmyslím :)

no moje slova ... ja jsem taky legal a docela mi to vyhovuje ... aspon si vychutnam vsechny hry do konce :D :D no ... a na ten loader taky jenom cekam :D :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu