Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Project Cars + Logitech G25


tomzajda

Recommended Posts

Ahoj lidi,

včera jsem si koupil kvůli Project Cars PS4. Mám volant G25 a nenapadlo mě vůbec, že by nebyl kompaktibilní. Teď tedy řeším a potřeboval bych prosím odpověď od vás zkušenějších:

1. Vrátit a koupit PC, abych nemusel kupovat další volant za cca 12 tis. Kč (jsem náročnější hráč, takže Thrustmaster T500RS)

2. Koupit konvertor, např. CronusMax. Má někdo zkušenosti? Funguje vše, jak má?

3. Počkat, zdali nepřijde nějaký upgrade

Díky moc všem

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj,

tak řeším to samý. Hra je to super, ale na DS4 to prostě nedávám a hlavně si to neužívám, jsem zhejčkanej G27, takže jsme na tom asi stejně. No některý ty konvertory mají prý problém s FFB a je tam menší lag, co jsem zjišťoval tak M4 nebrat, cronus má prej menší lag a jako nejlepší se mi zatím jeví maxracef1 verze 5. Ale upřímně řečeno se toho stejně bojím...

Teď docela uvažuji o koupi thrustmasteru t100 s tím, že bych si spájel redukci na pedály z G27 (dsub9 na rj12, by neměla být žádná věda) a přechodně jezdil project cars s tím, než jak doufám výjde update na podporu logitechu. Zpočátku jsem tomu moc nevěřil, ale docela jsem změnil názor po reakci Andyho Tudora (kreativní ředitel project cars) na otázku ohledně podpory g25/G27 při uvedení hry, kdy řekl něco ve smyslu " Seznam podporovaných volantů není kompletní, prosím vydržte (smích), máme odpověď, ale prostě to teď ještě nemůžeme říct.

T500RS, Fanatec CSR apod. budu řešit v případě, že nebude podpora logitechu při uvedení GT7.

Je to jen můj pohled na věc...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu