Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

[fat][3.71m33-4][iso]there are no files


topmen

Otázka

20 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0

Ohledne toho neukazovani her v menu. Taky se mi to stava u her z torrentu, staci vetsinou jenom nazev ISA prejmenovat na nejakej normalni kratsi bez znaku ktery PSPcku nechutnaj (ruzny hranaty zavorky, dalsi tecky v nazvu souboru a podobne). K tomu proc nejdou spustit... Nastav si ve VSH menu UMD ISO MODE na M33 driver. Do VSH menu se dostanes pomoci tlacitka Select na hlavni obrazovce PSP... Pokud nejde ani to tak zkus zmenit na Sony NP9660 driver.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

1) prejmenovat nazev na kratsi

2) nastavit UMD ISO MODE na SONY NP 9660, ne na M33 driver jak tu nekteri jedince radi.. pod M33 jde 60% her, pod SONY jde to co jde na M33 + dalsich 39% her ;)

3) nekdy spatnou kartu (vetsinou modry sandisk) - doporucuji stale formatovat na ruzne zpusoby a karta se mozna probere ..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Ahoj,mam problem.Dneska jsem stahl gta:vcs.V pohode hraju.Vymazu a za hodku se rozhodnu dat ji zpatky.Zkusim zapnout,a napise mi tu chybu 80020148.Kartou to asi nebude,ostatni hry jdou v pohode.Nastaveny mam vsechno tak ja pisete vyse.Jo a mam 3.71 m33-v2

EDIT:Tak prosim nereagujte.STACILO JEN PREPSAT

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

1) vzdy SONY NP9660

2) nejdriv pises ISO a pak demo, tak co teda? si protirecis! ISO jsou jen plne hry, ne dema, naopak dema nejsou ISO..

3) pokud jsi to stahl jako ISO a mas CFW, hod to do x:\ISO\hra.iso

4) je to demo? Pak to hod do X:\PSP\GAME\LibovolnyNazevHry\EBOOT.PBP (prejmenuj to tvoje ss.iso na eboot.pbp)

;)

to lamkenzie: nastav v recovery UMD ISO MODE na SONY NP 9660 :dozey:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
1) prejmenovat nazev na kratsi

2) nastavit UMD ISO MODE na SONY NP 9660, ne na M33 driver jak tu nekteri jedince radi.. pod M33 jde 60% her, pod SONY jde to co jde na M33 + dalsich 39% her ;)

3) nekdy spatnou kartu (vetsinou modry sandisk) - doporucuji stale formatovat na ruzne zpusoby a karta se mozna probere ..

to neni pravda ja jsem měl nastavene SONY NP 9660 a jela mi tam jen jedna hra ze tří a když jsem dal M33 Driver jely tam všechny :psp:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu