Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

3D hry a technika vše pro PS4 zde


flesh light

Recommended Posts

Jsem zvědav až se objeví ty brýle a helma.

Já jsem zatím pořídil :Castle storm 3D,200kč a uplně nádhera,používám brýle co byly u TV.Naposledy jsem hrál 3D Swat asi před 10 lety.Musím říct,že je to tedy hodně chytlavá věc.

Byl bych dost zvědav zda by měl možnost zapnout 3D i nějaký horor.

Upraveno uživatelem flesh light
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 weeks later...

Zjistil jsem,že ta TV pan-Viera má nějaké pasivní brýle a po zapnutí ovladačem na 3D to udělá rozhozením obrazu 3D dost slušně jako ty elektronicé brýle,skoro k nerozeznání kvalitou.Jen se to musí správně nastavit,pokud to jde.Nicméně to jde ovladačem hodit do 3D každá hra i každý film,takže i Call of duty a Old Blood.

Musím říct,že tedy vypadá to parádně akorát nějak zatáhnout rozmazané okraje v nastavení tv,ale to nefungje je začerněné,ale i tak to vypadá uplně stejně v Trine i u všech dalších her.Čím více se přidá 3D tím vice je obraz okolo rozmazaný,takže je otázka zda to jde nějak vyhladit ty duchy.

Je skvělé,že to jde u všech filmů i dokumentů.

Také to máte někdo u TV tyto 3D brýle,přiložené?

Protože pokud ano,tak máte na ovladači 3D a to ZMÁČKNĚTE normálně u jakékoliv hry a ta NEMUSÍ VŮBEC jako Trine to podporovat a a sama se hodí do 3D rozhozením obrazu.Samozřejmě i u 3D IMAX jsou okraje někdy rozmazané jako duchové.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu