Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Nhl 16


tokyno

Recommended Posts

  • Odpovědi 344
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíc přispívající

Ani to nezkousej, protoze je to hrozny. Zahral jsem si 2 hry a vypnul jsem to. Doufam, ze to do plny verze opravi, ale ma to hrozne opozdene reakce. Pohnes packou a hrac zatoci az za pul sekundy, stejne je to se vsemi pohyby. Hrozne se to seka, pak se to zase nekontrolovatelne zrychli...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jo je to pravda ale to asi odladí ale mě neskutečně štvou ty bubliny zabírá to moc místa mě osobně to překáží doufám že to půjde upravit a čím víc lidí tím víc bublin :D

jo a ještě nechápu proč je ten hráč rozmazaný když dělá rychlé pohyby zanechává za sebou čmouhu jak nějeké auto v NFS už aby to ho Inda odstřelily :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Asi jsem blbej, ale ja tam nevidim zadnou zmenu. Hraju NHL aktivne od 13, ale tohle je patnacka jak vysije, s pridanym EASHL. Tim ale nechci rict, ze se mi ta beta nelibi, trefil jsem na par zapasu, kdy zpozdeni pri hre nebylo a vyborne jsem si hru uzil. Jen teda, vzdy jsem s prichodem noveho rocniku poznal tu a tam nejakou novou vychytavku v gameplay, ted, po 10 odehranych zapasech.....proste patnacka. A ty lizatka barevny, nad hlavama, souhlas, jsou moc velky. A obcas se pletou, kteryho blba napadlo dat svetle modrou a tmave modrou barvu, dost se to plete. O cekackach na zapas, kdy ani nevidite v jake fazi zapas je, ani nemluve. Ale jasny, beta...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja myslim, ze tam zmena je. Zda se mi to takovy hokejovejsi a tim padem pro me slozitejsi, uz to neni arkada, kdy staci nekam namirit analog a zmacknout prihravku. Chce to fakt ten analog namirit na hrace. Vypichovani puku se mi zda vubec nefunguje, coz lidi asi oceni. Ja ne, neumim tim padem branit. :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Uz tam neni taky to, ze jsem narazil do hrace s pukem, ja jsem spadnul a protihrac jel s pukem dal, to me vytacelo nehorazne. Tady protihraci puk ujede. Rek bych, ze uz se ten puk tak na hokejku nelepi. Ale nehraju to, pockam si na finalni verzi, protoze tohle se fakt neda a taky mi nevyhovuje hrat za jednoho hrace, protoze to neumim :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vcera se mi uz ani u jednoho zapasu nestalo, ze by byla hra pri hrani zpozdena. Asi to pomalu odchytavaji. Jinak, nejak nechapu nynejsi system vypichovani puku. Nedari se mi to ani naznakem tak, jako v 15, v cem je to kouzlo, ze me kazdy obere na potkani a ja nikoho? Teda krom toho, ze jsem kopyto, to ja priznavam :) .....ale mozna v tom bude jina technika, nez u predesleho dilu. Jak vypichujete puk?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ty jo, docela me nas.ralo, ze to EASHL mi dojebalo moje schopnosti :D Po nekolika dnech jsem se vratil zpet k HUT 15 a byl jsem uplne mimo. Jste schopni se v pohode z hry za jednoho hrace vratit k regulernimu hrani za tym? Dalo mi to tak 5 her, nez jsem nabral zpet svoji formu. Zacatek byl hrozny, byl to nezvyk.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

NHL 15 je ale prostě špatná hra :) Betu EASHL NHL 16 jsem si zkusil a musím říct, že super. Hokej opravdu není o tom projet celé hřiště kličkama, případně se motat v rohu a čekat než ti najede hráč před bránu na OT. Pokud EA udrží směr a nebude se bát "dětí" co brečí, že je hra těžká a že si musí přihrávat a bránit a že nestačí stát na útočné modré == bude to super.

Klidně bych bral ať HUT NHL 16 nechají v režímu jako NHL 15... ale hlavně ať EASHL NHL 16 je taková jaká byla v betě.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Snad tady bude pohodová komunita a ne jen nějaká banda pár lidí co si budou nadávat atd. Ten EASHL mod má velký potenciál a snad se tady najde dost lidí co si společně rádi zahrajou bez nějakých hádek a problémů a budeme postupovat týmovou ligou atd.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu