Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Nhl 16


tokyno

Recommended Posts

  • Odpovědi 344
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíc přispívající

Taky bych se k vam pridal. Jinak, hral jsem 16-tku asi hodku, dyl ne, ale muzu rict, ze je to povedena hra. Paradni nove moznosti a rezimy (libi se mi nově moznost hrat HUT s kamaradem, paradni video opakovacky dostupne v inplay menu - graficky uz dost podobny realite, apod.). Na prvni pohled, kdyz jsem se dival na gameplay na youtube, mi to prislo temer totozny s 15, ale tento pocit definitvne konci po uchopeni joypadu a startu prvniho zapasu. Feeling pri hrani, fyzika, brusleni, to vse jednoznacne posunuto k lepsimu. Prijde mi to hokejovejsi i pri casto kritizovanem vypichovani puku, pri hre telo na telo, apod. Potesil me taky novy trenink mod s moznosti navolit si vlastni scenare, super. Na druhou stranu, pomerne casto se opakuje neduh ve forme nedokonale AI. Casto se mi stava uz od trinactky, ze pri souboji dojde k vypichnuti puku, ke kteremu ma nejbliz muj neoznaceny spoluhrac. Misto, aby vyuzil teto vyhody a sel po puku, je schopny se metr od nej otocit a vratit se zpet do postaveni ve formaci. Nez nevericne a k.urvujic prepnu hrace pro zaktivneni, uz je u puku protihrac a je vymalovano. Smutny, tohle se casto opakuje a taky dalsi AI nesmysly. Jinak ale, je to stale hra a za me fakt dobry.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak ta roční pauza je znát :D První online zápas po skoro více než roce a půl a dostal jsem brutální klepec. A všechny goly byly one-timery do prázdné. :D Jsem myslel, že tohle v online hraní NHl skončilo tak před 10 lety a ono je to tam pořád :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak ta roční pauza je znát :D První online zápas po skoro více než roce a půl a dostal jsem brutální klepec. A všechny goly byly one-timery do prázdné. :D Jsem myslel, že tohle v online hraní NHl skončilo tak před 10 lety a ono je to tam pořád :D

Ano, v NHL 16 jako v real hokeji jsou OT. Pokud nebráníš a dovolíš soupeři OT, pak potřebuješ trénovat. OT je podstatně těžší než v NHL 15. Už i AI pokud je v dobrém postavení přihrávku samo blokuje.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu