Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Nhl 16


tokyno

Recommended Posts

  • Odpovědi 344
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíc přispívající

Ahoj kluci, tak mam i ja nhl 16 a op odehrabi asi 4 zapasu vs online mi teda prijde, ze je to pekelne tezky, vypichnout puk slozity, kolikrat muj hrac krouzi kolem samotnyho puku a nesahne pro n nej. Hral jsem 13,14 i 15, kterou ale jen cca 39 zapasu a pak skoncil. Ten rok absance je sakra znat, budu musez porad trenovat. Jaky jste meli zacatek vy? :-)

Edit: Hlavne tech prihravek, ktery mi zblokuji nebo vzdy to trefim do brudli s hrace. To je prodte obrvska zmena, driv to asi nebylo tqkovy. Sakrq, musim mit rychly prsty, no

Upraveno uživatelem Zaky
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj kluci, tak mam i ja nhl 16 a op odehrabi asi 4 zapasu vs online mi teda prijde, ze je to pekelne tezky, vypichnout puk slozity, kolikrat muj hrac krouzi kolem samotnyho puku a nesahne pro n nej. Hral jsem 13,14 i 15, kterou ale jen cca 39 zapasu a pak skoncil. Ten rok absance je sakra znat, budu musez porad trenovat. Jaky jste meli zacatek vy? :-)

Edit: Hlavne tech prihravek, ktery mi zblokuji nebo vzdy to trefim do brudli s hrace. To je prodte obrvska zmena, driv to asi nebylo tqkovy. Sakrq, musim mit rychly prsty, no

musíš trénovat, je to fakt jiné a hlavně ty přihrávky teda ... už jsem se do toho trochu dostal a je to good. Důležité je si hlídat i lajny, nebruslit tam jak pomatenec s unavenou lajnou. Raději přerušit hru a střídat nebo podržet puk, když to ty uděláš a protihráč ne je to sakra znát ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Luckass: Diky za tip, ja hral vzdy asi systemem, prejet modrou zaseknout, otocit se a dat volnymu a bum :-) tady to asi fakt chce stridat lajny, na to nejaky vyznam :-) Jak dlouho uz hrajes? Trenovat musim, holt budu dostavat klepky. Jsem z toho prekvapeny, hokej dobry, ale ry prihravky me hodne prekvapily i braneni je tezky, nemuzu je kolikrat trefit. A to jsem odehral treba v nhl 14 700 zapasu. Jak tady rychle vystridam lajny?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravím Vás.. Na me konzoli jsem hral jenom NHL 15 demo a čekal jsem na NHL 16.. Ale porad nevím jestli do toho jít nebo ne. Četl jsem dost recenzi a někdo to vychvaluje a někod zase ne.. četl jsem, že je to stejné jak NHL 15 ale jenom aktualizovane soupisky a vic modu.. Jinak pry nic, Co myslite vy? Jít do toho? Díky moc

EDIT: jde i hákovat hrače?

Upraveno uživatelem jiricekk96
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Neni to vubec stejny jako nhl 15, graficky mozna jo, ale hratelne uplne jina hra, je to vic hokejovejsi a i tezsi. Prihravka uz neni o tom jen namirit nekam analog a prihrat, musis presneji namirit na hrace, kterymu prihrat chces. Jak uz psal Zaky, je tezsi vypichovani puku, ale po nauceni to jde. Hakovat hrace jde, kdyz jedes za nim a zmacknes krizek, tak mu da hacek, kdyz jsi blizko hrace, tak mu nadzvihne hokejku nebo mu da sekyru. Brankari chytaji na muj vkus moc dobre. Bohuzel se porad stavaji situace, kdy souper s vykloubenou hokejkou jezdi v tvym pasmu a ty ho honis, jak kreten. To se vzdycky na to vykaslu a jdu si pokryvat prihravku pred branku. Za me je to pecka

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

nevím jestli je to TV ale zdá se mi že hra HUT je někdy strašně tahaná jako zpomalenější film :( jinak po novem updatu je to strašné já střel na branku 40 on sotva 15 a da si prosím gol přes pulku hřiště :( take začínam zjišťovat že když nemam žádného vylepšeného tak prohrají ale když si par těch hokejistu vylepším kartičkama tak vyhrají , je to pak ne o hratelnosti ale předem asi dane :( napište take nějake zkušenosti prosím

Jinak si mě přidejte RomanCZ553 zahrajeme přátelák ok ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jak pises, prijde mi, ze je ten zapas uz predem dany. Tezky a chce to fakt trenovat, dneska vyzkousim kooperaci online tak treba to pujde lip. HUT nehreaji, ale online vlastne porad, nebo najezdy, ty jsou dovela hratelny, diky tomu, ze druhy souper chyta s golmanem.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nazdar hoši. Už dlho hrám na skill stick nhl. Vlastne od nhl 2009 na ps3 a stále neviem tak dobre napádať a vypichovať puky 8) Keď hrám HUT, tak niekedy nechápem ako to môže niekto tak dobre robiť, že vždy ma jeho obrancovia tak precízne napadať dokážu. (Čo môžu stláčať vtedy, že im to tak dobre ide)??? Alebo zvolia nejakú stratégiu špeciálnu??? Niekedy mi ešte vadí to strašné premieňanie hráčov. Ako keby sa im vôbec nechcelo (môžem stláčať, stláčať a kým príde na toho hráča, ktorého potrebujem premeniť tak už je neskoro) 8)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj,

tak já to hraju stylem 12střel za zápas a vyhrát a ten druhý se může zbláznit. Nejvíc co se mě libí že i když jste pod neskutečným tlakem tak máte možnost se z něho vymanit a hra vám dává možnost vyhrát a ne jako dřív podtlakem celý zápas.

Jinak pokud je pro vás problém bránit tak máte možnost trenovat a nastavit si situace třeba jako přečíslení a tak a muzete vypichovat do aleluja.

Jinak když už narazím na někoho kdo to dost umím tak bráním pasivně hráče bez puku a brání za mě počítač je to docela zajímavé jak musi můj protivník změnit styl hraní :D.

jinak nájezdy řeším kličkou do strany křížkem pokrýt puk a strela docela to vychází. Jinak jsem v HUT 8 ale už jsem zlepšil bilanci zápasu 14:9.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu