Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Ether one


Fogzila

Recommended Posts

Cau na ps plus je nová hra ether one.Chvilu som ju skúšal ale asi po hodine sa mi začala prwhrievať konzola a ventilator sa asi chystal umriet podla tych zvukov to vizeralo vseliak podobne jak ked startuje motor lietadla tak som to vypol.Dočital som sa ze je to na ps4 chybne aj o tom ze niektore trofeje neni mozne splnit a errory na roznych miestach , padanie do textur.Tak vas prosim ak mate skusenosť alebo informacie o nejakej zmene napište.Hra ma dosť bavila a trofeje su tiez lákavé +platinum.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Cau na ps plus je nová hra ether one.Chvilu som ju skúšal ale asi po hodine sa mi začala prwhrievať konzola a ventilator sa asi chystal umriet podla tych zvukov to vizeralo vseliak podobne jak ked startuje motor lietadla tak som to vypol.Dočital som sa ze je to na ps4 chybne aj o tom ze niektore trofeje neni mozne splnit a errory na roznych miestach , padanie do textur.Tak vas prosim ak mate skusenosť alebo informacie o nejakej zmene napište.Hra ma dosť bavila a trofeje su tiez lákavé +platinum.

Dneska vyšel patch 1.GB.. Stejný problém jak popisuješ mám taky.. uvidíme jestli pomůže

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No tak som hral dlhsiu dobu a mam problem.Po updatu trofeje uz funguju , hoarder bez problemov avšak pocas hrania mi asi 5-7 krat padla hra na nejakej error 3478 no a teraz nakoniec mi to padlo v industrial centru konkretne ore tramming kde sa pisu tie 2 kolonky na ciernu tabulu.Skusal som to zo 10 krat a nic nepomohlo, teraz nanovo instalujem hru snad pomoze.Mali ste podobny problem?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu