Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

F1 2015


MaraTFSI

Recommended Posts

  • 4 weeks later...
  • Odpovědi 58
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

PC je dobra hra jen je opravdu narocna a nez se clovek nauci si pohrat se vsema hejblatkama zahrivat gumy atd tak to da zabrat. Me trochu omrzela na chvili nebot mam toho na hrani hrozne moc. Ale jedna vec mi tam chybi a to poctivy zavody f1 na vsech letosnich okruzich se soupiskou letosnich jmen a to je duvod proc kupuju hned F1 2015 jak vyjdou. Cena me taky stve obzvlast kdyz jsem hral vsechny predesly rocniky ktery se od sebe moc nelisi ale urcite by me stvalo vic si hru koupit o par stovek levnejsi nekdy na konci sezony kdyz uz bude skoro rok 2016 a jezdecke pole a pravidla nebudou aktualni. Jinak zavidim tem co maji volant ale na gamepadu se to hraje taky pekne jen tomu chybi ten zavodnickej pocit...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ja taky premyslim o F1 2015, mam doma 2013 a hodne me bavili. 2014 jsem preskocil, protoze to byl spis jen upgrade, ale 2015 uz me zas zajimaji. Hlavne i proto, ze kupuju to co me bavi (formule). U jinych aut me nebavi to, ze cloveku cpou i veci, ktery nema rad (napr jizdy ve starych autech atp...)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 3 weeks later...

Jsem velkej fanda tydle serie takze nevim jestli budu dostatecne objektivni. Prekvapilo me ze vam hra neda zadnej driver test jako tomu bylo doposud a rovnou vam nabidne sezonu quick race atd. Grafika mi prijde pekna ale nic vylozene prevratnyho. Ridi se to furt stejne jako predchozi dily. Project cars co do rizeni je dle me lepsi. Trochu me zklamaly zvuky. Jednak bych od nich ocekaval vic a navic mi prijde ze jsou hrozne potichu. Vse na max a u televize musim zvysovat hlasitost jako nikdy pred tim. Hodne se ted deje i kolem samotnyho zavodeni... hodne zaberu z padocku vic moderovani rozhovoru s jezdci atd. Prvotni update ma 711 MB a hodne me potesilo ze jsem dostal jak klasickou krabicku tak i ten steelbook. Kdyz to schrnu tak je to presne to co jsem od toho ocekaval a mam radost ze si muzu zahrat konecne plnohodnotny F1 na PS4...

EDIT: Po nejaky dalsi chvili straveny hranim musim rict ze ta grafika mi prijde opravdu pekna. Takovy rakousko ktery znam dobre i osobne je pastva pro oci jako v realu. Nektery veci jsou zajimave prepracovany oproti predeslym rocnikum. Libi se mi ze se muzete podivat na on board kameru jinych zavodniku v boxech. Zajimave reseny je i info pri zavodech o vozu gumach palivu pocasi atd. Na vsechno se ted ptate pit engineera a on vam odpovida do ovladace. Je to vic realisticky ale preci jen v zavodech vyslat pozadavek o nejakym infu je dosti hekticky a pro neanglictinare i zbytecny. Informace o gumach jsou pekne reseny. U kazdy gumy vidite kolik kol by mela vydrzet jak moc je opotrebovana a hlavne rychlostni rozdil mezi ruznymi smesi na kolo. Moc pekne! Dokonce v prvnim zavode mi pichla hned guma po ostrejsim najeti na obrubnik a po startu byly vyveseny zluty vlajky vinou AI. Par veci bude potrebovat opravit. Napr km/h. Polozka v nastaveni uplne chybi a predpokladam ze si hra bere z nastaveni zeme kterou si zvolite a i pres to jedu v milich za hodinu. Dal jsem nemohl najit nastaveni brzd. Pouze v zavode muzu posouvat rozlozeni na predek ci zadek ale v boxech jsem tuto moznost neobjevil.

Upraveno uživatelem MaraTFSI
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ty kilometry tam nastavit jdou. Je to v settings nekde, ale na 100 % jsem to menil na km/h.

Jo jo mas pravdu. Nakonec jsem to tam taky nasel. Je to az v nastaveni behem zavodu v moznosti on screen display myslim...

Jinak chybi mi tam predpovedi pocasi na dalsi dny a nastaveni brzd a prevodu ale zkusim mrknout jeste do ty prirucky co jsem dostal k tomu jestli to tam neco z toho neovlivnuje.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hele já beru F1 jako sport jako srdcovku, ale tohle je zklamání. Hrát to budu (hrál jsem na X360 F1 2010, 2011, 2012, 2013 a 2014), ale polovina věcí z F1 2014 tam není (stats, počasí, kariéra, racenet atd.) a navíc je to zabugovaný až běda. Hrál jsem to dvě hodiny a viděl asi 4 bugy, což se mi nikdy na PS4 ještě u hry nestalo.

Doporučuju tohle rage video, samozřejmě na kecy toho kluka se vykašlete, ale tohle je natočený za 3 hodiny hraní a valnou část z toho jsem si vyzkoušel na vlastní kůži:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já osobně nemám problém. Mě se to líbí. Hned první závod v sezoně v Australii a chcalo jako prase :D to počasí jde nastavit na dynamický. Jinak hraju na One a bugy teda(zatím) nepozoruju. Za mě to dostavá 9/10. Grafika pěkná, jizdní model taky ujde.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Počasí jsem myslel tak, že nemáš předpověď, navíc když aplikuješ pravidla parc ferme, tak si pak nemuzes zmenit nastaveni na dest napriklad, coz je jejich fail. To ze tam prsi samozrejme vim... :)

Sekani jsem taky jednou zaznamenal, ten engine je proste plnej bugu...

Upraveno uživatelem Wyder
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Musim bohuzel take souhlasit. I me se obcas kousne obraz ci zvuk. A predpoved behem treninku mi je opravdu k nicemu kdyz potrebuju priblizne vedet jak bude v kvalde a v zavode. Prijde mi ze na to meli dost casu aby to mohlo byt odlazene opravdu poradne. I pres to jsou to jediny plnohodnotny f1 na ps4 a bavi me to hrat

EDIT: Jak jste na tom se zvukem? Taky ho mate tak potichej?

Upraveno uživatelem MaraTFSI
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu