Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

F1 2015


MaraTFSI

Recommended Posts

  • Odpovědi 58
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Jo, jak to mate s multiplayerem to by me taky zajimalo? Kdyz me nekdo pozve do soukromeho lobby, kde se sejdeme, tak mi to funguje, ale jeste ani jednou (z asi 30 pokusu) se mi nepodarilo pripojit do nejakeho sprint race, byl jsem z toho dost znechucen vcera... Takze co u vas multiplayer?

Hraju na PS4 samozrejme...

Upraveno uživatelem Wyder
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

mě také nejde multiplayer :? a také mě zajímá proč není k dispozici KERS?

KERS už není, teď se používá nový systém ERS, který funguje taky na principu rekuperace energie, ale už není žádné tlačítko, kterým jde v určité chvíli aktivovat. Takže energie předaná teplem z brzd se uchovává a následně se spotřebovává podle nastavení motoru, dalo by se říct průběžně. Pokud se pletu, tak mě opravte.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Presne tak... uz od sezony 2014 je v pravidlech ERS ktery uchovava tepelnou a kynetickou energii z brzd a turba a samocine ji pridava cca ve 36 vterinach behem jednoho kola ve forme vykonu cca 70 koni.

Horsi je to s predpovedi pocasi nastavenim vozu a moznosti ovlivnit strategii v zavode s jejichz nepritomnosti se nemuzu furt srovnat. Nemluve o absenci vizualniho stavu teploty gum opotrebeni atd kdyz mi pit engeenier hlasi naprosty nesmysly!!!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dneska v Rakousku. Vyjizdim na zlutych gumach. Zacina chcat jedu do boxu dostanu červený. Po chvíli jedu do boxu distanu zluty.. auto neovladatelny jak chcije tak jedu do boxu a dostanu zeleny. Tvl modrejch sem se nedockal tak jsem to vypl a zitra menim za Dying Light. Diky za pozornost :D :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Obavam ze neda. Udelali to asi schvalne takhle aby to bylo vic realny. Bohuzel pri zavode si vysilat pozadavky na vsechno je dost hekticky a kolikrat rika uplny nesmysly. Jinak pocet kilogramu paliva v nadrzi ti rika pres fuel status ale uz par krat se mi stalo ze jsem mel 25 kilo a o 5 kol pozdeji najednou 30

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

S tím palivem to je docela problém, v předchozích verzích to aspoň ukazovalo, jestli při současném stylu jízdy vydrží do konce závodu, nebo ne a podle toho šlo korigovat objem paliva vstřikovaný do motoru. To jde sice i teď, ale když nevidím kolik mi toho zbývá, tak těžko můžu vymýšlet nějaké strategie.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Koho by to zajímalo, může mrknout na můj první pohled na hru (Ukázka modů, 5ti kolový quick race, ukázka jízdy za deště a sestřih zajímavostí z 15ti kolového závodu z modu šampionátu)

U mě zatím spokojenost, Graficky super, framerate stabilní, jízdní model mi připadá lepší než v předchozích letech. Je škoda, že zrušili kariéru, ale jinak to hodnotím spíše pozitivně. A na jiné chyby jsem zatím nenarazil (ale je pravda, že jsem neměl čas toho odjezdit dost na to, abych na nějaké narazil)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Na jakou hrajete obtižnost? Mě chybí něco mezi obtížnostma Expert a Legend. Na Expert všechno vyhrávám (což mě nebaví a ani mi to nepřipadá realistické, když hraju za Massu) a na Legend zase dojíždím až v druhé desítce (hraju na volantu, asistenty vypnuté). Škoda, že tam není nějaký posuvník obtížnosti jako v Project CARS, aby si to člověk mohl lépe vyladit.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já jsem na tom víceméně podobně jako ty. A souhlasím s těmi posuvníky, když to závodní hra má, tak to miluju. Každý člověk si pak může obtížnost citlivě nastavit přesně podle svých potřeb tak, aby mu ta obtížnost seděla. Nechápu, že se to nevyužívá více.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj. Jo až budu mít možnost tak ji klidně naskenuju. Jinak příručku a steelbook dávalo k předobjednávkám jenom JRC. Kvůli tomu jsem to kupoval u nich...

A co v té příručce je? Bohužel jsem si naivně myslel, že to JRC dává ke všem kopiím hry, nejen k předobjednávkám, takže se na mě nedostalo (resp. u nás na prodejně mají steelbooky stále vystavené za sklem, jenom prodavač mi prostě řekl, že když nemám předobjednávku, mám smůlu, takže to tam asi mají jako ozdobu).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu