Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

F1 2015


MaraTFSI

Recommended Posts

Napiste mi do SZ maily kdo chce poslat naskenovanou tu prirucku...

Jinak k ty trofeji... predpokladal bych ze bude stacit ziskat jen body za umisteni pro team. To nefunguje? Mrknu na to taky az budu hrat... Quick race jsem jel zatim jen jeden

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 58
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Naskenovanej soubor ma nakonec okolo 250 Mb, takze kdo bude chtit, muze si prirucku stahnout zde: http://ulozto.cz/xzmNtLZa/guidebook-f1-2015-prirucka-k-f1-2015-pdf

Jinak po vcerejsim updatu se jiz konecne zobrazuje kontextove info o teplote, poskozeni a celkovym stavu formule. Staci priradit tuto funkci nejakemu tlacitku na ovladaci...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Napiste mi do SZ maily kdo chce poslat naskenovanou tu prirucku...

Jinak k ty trofeji... predpokladal bych ze bude stacit ziskat jen body za umisteni pro team. To nefunguje? Mrknu na to taky az budu hrat... Quick race jsem jel zatim jen jeden

No za jeden quick race dostaneš něco kolem 35 bodu, jestli nepomůže to dát na víc kol než 3.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Naskenovanej soubor ma nakonec okolo 250 Mb, takze kdo bude chtit, muze si prirucku stahnout zde: http://ulozto.cz/xzmNtLZa/guidebook-f1-2015-prirucka-k-f1-2015-pdf

Jinak po vcerejsim updatu se jiz konecne zobrazuje kontextove info o teplote, poskozeni a celkovym stavu formule. Staci priradit tuto funkci nejakemu tlacitku na ovladaci...

Mockrát děkuji, jdu to sosnout a prostudovat :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Co říkáte na patch? ubylo lagů, po výjezdu z boxů to už nepodřazuje na 2ku. Ještě tak 4 patche a bude to velice slušný. Jinak ale multiplayer - což je zatímto hlavní co jezdím bohužel pořád padá, včera například lidi zůstávali v boxech (zajeli na výměnu, ale hra je už nepustila ven. Doufám, že to opatchujou a bude to parádní ježdění.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak už jsem přišel na tu trofej těch 75 konstrukterských bodů, za jeden závod jich máte 25 a já si nevšiml v nabídce na obrazovce add race, takže si vyberete 3 závody a vytvoříte si svoje vlastní malé mistrovství a potom vám trofej vypadne. Jinak Patch zatím něják nepociťuju, problémy mám pořád s MP, zkoušel jsem najít hru na normal nebo hard ale pokazdé mi to napsalo že nic nenašlo a strasně dlouho to trvá. A jedině kde se hra hodně seká a nevím proč je trať v Maďarsku.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 4 weeks later...

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu