Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

xbox one - tv samsung problém


kloupy

Otázka

Po připojení xbox one do tv samsung asi 7let stará mě nenaskočí žádný obraz.když připojím 360tku nebo cokoliv jiné přes hdmi tak bez problému.Ale u one mi to napíše nepodporovaný režim.Tv už nějakej rok má ale vše jiné přes hdmi šlape.konzole je v pořádku,na jiné tv jede.Nevíte kde je problém?Dikas

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

9 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0

Zkus použít ten originální kabel, ale to jsi předpokládám udělal. Jinak Xbox One nemusí být připojen k Full HD zobrazovači, ač je to samozřejmě doporučeno viz https://support.xbox.com/cs-CZ/xbox-one/system/tv-resolutions

Co přesně máš za model TV? Strýčka Google jsi zkoušel?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Kabel jsem zkoušel origoš jako první:-)TV fullhd není,je to hd ready.Myslíš že to je tím?strýčka googla jsem zkoušel jako první ale bez výsledku.Tak že kupuji novou tv.na tomhle už to neorzjedu asi:-).Ale docela mě to překvapilo že to nezobrazí nic.Ten typ je samsung bp37eo.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

A jinak je tam pry jeste moznost resetovat nastaveni zobrazeni ... treba to pomuze: https://support.xbox.com/cs-CZ/xbox-one/system/tv-or-monitor-screen-is-blank-while-connected

Dalsi vec, ktera me napada je, ze konzoli pripojis k jine TV/monitoru, prenastavis zobrazeni na nizsi rozliseni a pak to zkusis pichnout zpatky do te tvoji TV.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

něco takoviho se mi stalo s PS3 ,ale možná ti pomůžu ,připoj to nanějakou lepší TV a manualně tam nastav možná rozlišení která tvoje TV zvládne ,potom to potvrď a připoj na svou STAROU :-)                    mě to pomohlo

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu