Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Koupě bazarového PS4


Glane

Otázka

Dobré ráno všem,

uvažuji o koupi PS4, ale raději bych koupil od někoho než novou. Hlavně kvůli ušetření peněz.

Chtěl jsem požádat o info, jak je to s koupi bazarového PS4.

Můžu smazat všechny účty a vytvořit si nový, nebo zůstane po původním majiteli nějaká stopa?

Hry které jsou nainstalovány na HDD zůstanou i po vytvoření nového účtu?

Prostě jen jestli je možné bazarovou konzoli dostat do stavu, že bude jako když bych si jí koupil v obchodě?

Děkuji za pomoc :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

5 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0

Ahoj, taky bych se rád zeptal. Pokud koupím bazarovou konzoli, na které bude nainstalovaná digitální distribuce hry, smažu účet předchozího vlastníka a založím vlastní, budu pak mít možnost hru (třeba po smrti disku) opět stáhnout? Omlouvám se, ale prozatím jsem tuhle informaci nikde nenašel. Není mi moc jasné, do jaké míry je závisí na konzoli a do jaké na účtu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Účet na konzoli musí zůstat, pokud ho smažeš, hra nebude fungovat. Ale účtů na PS můžeš mít víc, takže si založíš nový účet a účet předchozího majitele tam necháš. Hru pak můžeš hrát z tvého nového účtu (pokud je to primární slot na hru).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu