Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Nabízím odměnu!!


canava

Otázka

Kdo mi pomůže vyřešit můj problém který mě rozpaluje doběla, tomu příjde poštou flaška dle vlastního výběru do 3kil :cheesygrin: A to myslím smrtelně vážně...

Koupil jsem nový pc bez předinstalovaného win. Vše jsem úspěšně a bez komplikací nainstaloval, win7 a veškeré ovladače. Hry a všechno prostě funguje jak má. problém nastane když zapnu kterýkoli internetový prohlížeč. Po pár sekundách mi začnou stránky padat s hláškou: Internet explorer nemůže zobrazit tuto webovou stránku. Google zase hlásí: Při zobrazování webové stránky došlo k chybě. A podobné blbosti píšou všechny prohlížeče.

Když stránku aktualizuji na chvíli zase běží ale po pár sekundách to samo, takže člověk nestihne ani napsat do vyhledávače co potřebuje.. Ruku v ruce s tímto mi padá i obrazovka, problíkne a v pravo dole se ukáže bublina: Ovladač zobrazení AMD přestal fungovat ale byl obnoven... Do ženského přirození jak tohle mě ********* !!!!!!! Prosím pomoc nebo beru sekeru a rozsekám to

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

12 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0
instaluj jiny graficky drivery, jesli mas betu tak normalni atd..

zkus spybot na vycisteni ty prohlizece muzou bejt nejakym malwarem

grafickej ovladac taky pada pri moc pretaktovany grafarne...

Drivery jsem stahoval z ofika stránek tak snad by měli bejt nejnovější ale zkusím ještě pohledat

tomu poslednímu nerozumím? Jak se může grafárna taktit u prohlížení webu? Nikdy jindy mi totiž nepadá. Prostě spadne web, spadne obraz... :(

a dík za rychlou odpoveď

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

stránky najedou, spadnou až po chvíli.. no a už neudělám nic protože jsem nainstaloval novej ovladač grafiky a teď mi pro jistotu nejde obraz vůbec................ starting windows a pak už jen no signal... jdu pro tu sekeru

EDIT: zítra odpo bych měl mít čas přeinstalovat winy tak snad to pak poběží, když ne ještě se ozvu :(

Upraveno uživatelem canava
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Vlez do nouzaku po spusteni pc tukej f8 tam muzes ovladacr preonstalocat...

I tak bych dal cisty widle jak rikas a uvidis... Privhrani obraz nepada?

Widle mas vyupdatovany?

No tak jsem dnes pc zapnul a hodil mi restore systém a zase to frčí takže jsem rád, že jsem o nic nepřišel a přeinstalovávat se mi to právě nechce protože tam už mám spousty dat :D a stejně si myslím, že to nepomůže páč mi to dělalo hned od začátku co jsem prvně spustil net :/

Updaty mám a u her atd. mi obraz nepadá.

Při nainstalováni Win7,8 sy system sam stáhne základní ovladače. To ti jede nebo ne? Pokud ne tak se ti bud něco hádá nebo může byt grafika v řiťi. Být tebou tak zkusím i Win8.1

Právě že mi winy žádny ovladače nenašly, musel jsem všechno stahovat sám včetně ethernet driveru. Bez něj mi nešel internet vůbec. Tak možná chyba v něm?

Antiviry mi nic nenašly.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Hele ještě mě napadlo že by jsi mohl zkusit program co zjišťuje aktuální ovladače v PC. Ja používám Driver Boost nebo tak nějak. Ten mě vyhledává automaticky nové ovladače. Zkus to projet timto. Pak zkus nainstalovat Win8.1 ale nepreinstalovavat PC. Udělat dual boot. Treba Třeba to na těch osmách pojede. Jinak sedmičky by si meli stahnout a nainstalovat základní ovladače už pri instalaci. (Nejsem zase nejakej PC odborník) :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu