Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Gran Turismo 7


Uhřa

Recommended Posts

  • Odpovědi 99
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Básník tím chtěl říci, že gt6 byl jen zbytečnej díl, ať to nazve každej jak chce....nemusel vůbec vycházet. Přeleštěná GT5. GT5 vyšlo v roce 2010. A gt 7 je zdá se vzdáleno na světelné roky. A spin off gt sport možná nevyjde ani letos. Zdá se, že je nic netlačí předhánět se v super titulech, když se ps4 prodává jak na běžícím pásu a konkurence si konzoli vlastní podřízla tím, že exkluzivity vyjdou i na PC.

Pochopitelně to ale může být i tím, že závodních her vyšlo dost a to má vyjít poměrně hodně povedené aceto corsa.

Upraveno uživatelem Smartmax
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Moderators

Mě to prostě přijde, že v Sony nepotřebujou velkou hru a stačí jím ty indie sra*ky kterejch je store plný, další věc je (osobně me to ze začátku vůbec nevadilo) že tahle generace měla být spíš Sony Remastation 4 kdy se chlubí bezva prací s konzolí a zatím teda jen samej remaster....

Ještě, že alespoň ten Uncharted bude

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nevím co furt brečíte, klasický Češi. buďte rádi že máte něco a máte se na co těšit. Já se považuju za fanouška playstationu už od první konzole, takže sem v hrách celkem vybíravej. A když uvážím že mám na ps4 asi 10 her, a stejně absolutně nemám čas na to je hrát, protože mám nějakej soukromej život a bohužel i chodím do práce, tak sem celkem rád že to vyjde později, aspoň to bude pořádná hra. Né jak posraný The crew!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 1 month later...
  • 2 weeks later...
  • Moderators

Já vám teda nevím, ale začínám mít víc a víc pocit, že Sport bude pořádná fraška : http://www.zing.cz/novinky/31968/v-gran-turismu-sport-se-nebude-menit-ani-denni-doba

Tohle už ani nebude prolog Prologue verzí(což se dušovali, že nemají v plánu) :cheesygrin:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu