Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Dark Souls 3


headhot

Recommended Posts

  • Odpovědi 228
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

  • Junior Moderators

S pocitem nadřazenosti jsem nakráčel do Irithyllu a dostal klepec jako prase;) to je krásné na dark soulech. Když to již vypadá, že bude klídek člověka další lokace dostane do kolen...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem hru začal hrát znovu za válečníka (asi třetí z vrchu) a je to trochu lepší. První dva bossy jsem nějak zdolal a dal jsem si pak vylepšení života a síly. Teď se mě to hraje trochu líp. Akorát jsem trochu mimo z věcí co najdu,nevím na co je použít nebo jestli je prodat.Třeba ty bílé kuličky nebo jak bych to nazval.

A proč nemůžu použít některé zbraně co mám?

Není někde návod v češtině, který bych mohl nastudovat? Anglicky neumím, používám jen překladač. Děkuji

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nevím no,včera jsem to hrál, dostal jsem se k třetímu bossu(asi ledový) a ten mě hned dostal.Pak mě to vrátí zpět na tu věž a musím jít znovu až k němu přes všechny nepřátele a než se k němu dostanu,tak jsem skoro bez života a když mě mezi tím zabíjí, tak i bez peněz, které zůstaly u bosse.

Dají se životy doplnit i nějak jinak krom lahviček?Peníze zmizí pokaždé?

Asi je to na mě moc těžké. S tím třetím bossem prostě nehnu.Nevím jak mu ubývat, když uskočím,tak mě stejně trefí :cry:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Možná ještě nejsi připraven jít k bossovi. Zkus farmit duše na běžných NPC....vyzabíjej jednu lokaci, pak se vrat k ohni a znova a znova a znova...jak budeš mít dost duší na lvl, tak se vylepši a pak třeba farmy další level. Tím si budeš i trénovat a zlepšovat svoje schopnosti jako hráč. Pro nováčky v této sérii je začátek těžký, ale pak jak se tím prokoušeš, tak to stojí za to.

Když už budeš cítit, že jsi připraven, tak proste danou lokaci proběhni a proskač až k tomu bossovi, at se vyhneš ztrátě života a na bosse ti zbudou všechny Estatusy.

Třetí boss je Curse-Rotted Greatwood (obří strom), nemyslíš druhého bosse? http://darksouls3.wiki.fextralife.com/Vordt+of+the+Boreal+Valley

Na něj funguje souboj hodně z blízka - držet se pořád pod ním/za ním. Aby ses mu nedostal do rány.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Postava to není špatná, ale pro úplného začátečníka bych doporučoval spíš toho rytíře. Vybral sis na začátku při tvorbě postavy volitelný předmět Life Ring? Ten docela pomůže, zvedá ti HP permanentně o 7%.

Rozhodně investuj do vylepšování života, alespoň na takovou 18 úroveň vylepšení aby ses dostal. Pak je dobrý vylepšovat staminu...přeci jen není nic moc, když se soupeř chystá k úderu a ty nemůžeš uskočit, protože na to nemáš prostě dost sil.

Zbraň si zatím asi jen vylepšuj, novou, která stojí za to, dostaneš po třetím bossovi - Irithyll Straight Sword.

http://darksouls3.wiki.fextralife.com/Irithyll+Straight+Sword

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ten strom je nepovinny, dela se kvuli covenantu,ale ten se da ziskat, kdyz si takovym tem obrum co nosi klec sednes do nich a on te tam prenese.

btw. v tomto dile je lepsi nazyvat bosse nazvy,protoze od prvniho bosse uz je to random na ktereho pujdete.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dobrá zbraň padá hned na začátku po prvním bossovi, NPC s katanou, stačí ho kopnout z útesu, zbraň vystačila tak do půlky hry.

Jo,je to druhý, ja si to popletl s tím ledovým ještěrem hned na začátku.

Hraji za válečníka a mám tu sekeru.Nevím do čeho ze začátku levelovat?Zatím jsem si dal sílu a život. Je tam někde na začátku lepší zbraň než sekara?Díky za rady

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu