Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Dark Souls 3


headhot

Recommended Posts

  • Odpovědi 228
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

v DS3 se pro to používá White Sign Soapstone.

Koupíš ho ve Firelink Shrine od Shrine Handmaid za 500 souls.

A jak správně kopat na PS4?Někdy se mě to povede a někdy ne.

Ve stejný moment ťuknout LEVOU páčkou dopředu a kliknout na R1.

Upraveno uživatelem drak3go
Používej tlačítko "EDIT"
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Lidi, hru jeste nemam (no time :( ), ale dotaz: Je tam opet system online parovani (hlavne bilych fantomu) dle -celkoveho- poctu nasbiranych dusi? Takze kdyz to budu lamit = nasbiram prilis moc dusi, tak me to odrizne od poradne online kooperace, jak se mi stalo ve dvojce? Nebo uz to funguje nejak lepe?

(Jinak receno, musim se porad hlidat, abych nenasbiral prilis dusi, prip. nekde ziskat ekvivalent Agape Ring a prestat levelovat, nebo muzu hrat v klidu svym tempem a porad bude s kym kooperovat?)

Upraveno uživatelem .Den
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Junior Moderators

Pokut vybaveni zabírá víc než 70% tveho aktuálního equip loadu(kolik uneses) nejsi schopen se koulet tak efektivně. Levelovani vitality zvedá kolik uneseš a když najdes Havel ring ten to zveda procentuelně. Já jedu bez štítu a držím se pod 70%.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak zatim nejlepsi misto na farmeni, je secret draci lokace. Vywern boss je one hit kill fight. Za hodinu se tam da nafarmit cca 500 tis dusi, samozrejme zalezi jak moc si vas lidi vyvolaji.

Jinak posledni 3 bossove a bude konec.

V pozdejsich fazi hry vidim,ze toto asi nejlepsi mix dark and demon´s souls. Hodne lokaci je podobnych z DeS, takze si clovek pripada,jako by se vratil zpatky do historie.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak klidne vam muzu natocit farmici lokaci,ale musite nejdrive zabit secret bosse Dancer. Pak na Lothar Castlu se farmi jeden rytir za 2500 a dava titanite chunk,large titanite a treba sun medaile.

Dokonce jsem tam objevil bugly vyklenek,takze proste na vas rytir nemuze. Vecer to hodim na tube

Upraveno uživatelem headhot
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A jeste dotaz na upresneni parovani v online playi :) Uz jsem zjistil, ze tu konecne neni ten pitomy soul memory (takze se nemusim bat toho, ze kdyz to budu lamit, tak naopak paradoxne nebudu mit s kym hrat), ale paruje to dle character levelu + weapon levelu. Zbezne jsem si ale procetl nejake reakce na Steam foru a vypada to, ze kdyz mame vysoky weapon level, tak nas to muze skoro uplne odriznout od parovani, protoze bude hra davat prednost lidem se stejnym levelem, ale nizsim levelem zbrani (kterych bude asi statisticky vic). Tusite, jak se to teda realne ma s tim parovanim? Registruje hra zbran s nejvyssim dosazenym levelem (nezavisle na tom, jestli ji vubec stale mame ve hre, proste jen "historicky" nejvyssi na danem save slotu), nebo se to diva jen na zbrane fyzicky v inventari, nebo jeste nejak? Me v DS2 strasne bavil multiplayer, ale ze zacatku jsem nevedel, ze to hraje na soul memory, prisel jsem ruznym zbrklym zkousenim vseho mozneho o strasne mnozstvi soulu a pak jsem zjistil, ze mam asi na vsechny dalsi lokace prilis vysoky soul memory a opravdu tak od tretiny hry uz bylo hodne tezky najit nejaky white sign. :( (Ale stale jsem byl obcas do hry povolavan - opacne byly restrikce mensi. Tak radsi uz zjistuju predem, jak se to s tim parovanim v DS3 ma.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tohle respektive neres, je tam pvp zona,kde nemusis byt "human" a staci mit spatny covenant a dostanes tak nakladacku,ze radsi pvp hrat nebudes. Vetsinou je to dva na jednoho.

Ja mam 100 lv a staci byt sun knight a mam tam fialovy nebo cerveny pvp. Zbran mam +10 normal a +5 specialni

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak na bossy jsem vzdycky mel partaka, bud npc nebo nekoho. Respektive zabiju si to sam a pak rad pomaham.

Vím o čem mluvíš, ale pokud bys to shrnul a dal do videa, tak by to bylo moc, fajn! Video tedy očekávám! :)

tady ho mas

Upraveno uživatelem drak3go
EDIT
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu