Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Dark Souls 3


headhot

Recommended Posts

tak jeste nez jsem sel vcera spat,tak jsem sel na Yhorm the Giant a sli se mnou nejaky dva borci,nez jsem se rozkoukal,tak byl bylo mrtvy fight trval cca 5 vterin. Na tento fight se pouziva specialni zbran s charge L2,ktera lezi u trunu. Pravdepodobne byla lvl +5, protoze dmg davali 10tis a ja se normalni verzi 5 tis. Jinak s non upgrade zbrani fight trva cca minutu,bohuzel tady ty duse padaji fakt bidne cca 8 tis

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 228
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

hmmmm, tak to zklamání docela ne?

EDIT: tak co koukám na to video co jsi poslal, tak se nejprve budu muset dostat do Lothric Castle :D a před tím zabít ještě Dancer of the Boreal Valley ... a na to zatím ještě nemám :D

Upraveno uživatelem esmo
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak si tam nekoho vyvolej a mas to. Ja jsem videl nejake video,kde do borce co dava covenant dali dmg a zabili ho. A pak se vyvolal white phantom co to tankoval a fight byl easy a pak to bylo confirmed v guide.

Respektive,kdyz si zalozis novou postavu,tak ten castle mas odemceny do pul hodky. Ja jsem si takhle nachystal uz postavu na season pass, protoze dlc hrat na ng+++ fakt nechci na prvni chozeni

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Co za zbrane pouzivat na assasina ? snazim se jit dex atd ale proste se nepratelum nedostanu ani do zad hned se otoci a nevim jakej to ma teda vyznam hrat assasina nebo tihefa . Koukal sem na netu ze to jely pres hidden body spell a zabijely mobky ze stealtu proste

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak pokud nehrajes svoje prvni rpg,tak na kouzla se pouzivaji hulky. jestli myslis toho dancer bosse, jak zabijes toho borce co dava covenant. Tak pokud jsi nezabil bosse nize,tak tam jde vyvolat white phantoma na tankovani. Jinak je potreba mit nejvetsi fire resi a naucit se jeho utoky jsou stejne a trestat. Nejlepe hrat ve vice lidech

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

x360 myslim se jmenujte ten program, jen ho zapnes pred hrou a hrajes. Bohuzel je to takhle i u Street figther V. Proste bullshit

jinak doporucuji si vymaxovat veci a stit s fire resi. posledni boss je fakt sileny ♥♥♥♥♥ a parry jde jen ve druhe fazi. Coz jsem nevedel,takze prvni a treti je oser

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

eman007: Použij red bug pellete ...zvyšují odolnost proti ohni...jinak je třeba uskakovat a uskakovat..snadno ho stunlocknes (rozhodis) vlastnimi utoky takze pokud uz se rozhodnes utocit nasazej mu 2-4 rany ale dost aby ti zbylo na uskok...

Upraveno uživatelem Hráč123
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu