Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Plynulost her originálky vs iso


SEMRY

Otázka

Zajímalo by mě jestli se iso hry více trahaj. Mám třeba Lord of the rings tactics (CSO). Spouštim to přes device hook a na 222mhz se to dost trhá, na 333 už je to ok. Jak je to tedys originálkou která musí běžet na 222mhz? Vím že iso hry rychleji loadují.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

8 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0
Zajímalo by mě jestli se iso hry více trahaj. Mám třeba Lord of the rings tactics (CSO). Spouštim to přes device hook a na 222mhz se to dost trhá, na 333 už je to ok. Jak je to tedys originálkou která musí běžet na 222mhz? Vím že iso hry rychleji loadují.

CSO bezi vzdy o neco pomaleji nez klasicke ISO

CSO je vlastne zkomprimovane ISO a je jasne ze PSPcku trva trosku delsi dobu nez data z archivu precte.

Pokud by jsi prevedl CSO zpet na ISO ,vse by bezelo naprosto plynule i na 222

Kazdopadne vseobecne plati ze hry z karty bezi o hodne svizneji nez z UMD disku.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Zajímalo by mě jestli se iso hry více trahaj. Mám třeba Lord of the rings tactics (CSO). Spouštim to přes device hook a na 222mhz se to dost trhá, na 333 už je to ok. Jak je to tedys originálkou která musí běžet na 222mhz? Vím že iso hry rychleji loadují.

CSO bezi vzdy o neco pomaleji nez klasicke ISO

CSO je vlastne zkomprimovane ISO a je jasne ze PSPcku trva trosku delsi dobu nez data z archivu precte.

Pokud by jsi prevedl CSO zpet na ISO ,vse by bezelo naprosto plynule i na 222

Kazdopadne vseobecne plati ze hry z karty bezi o hodne svizneji nez z UMD disku.

jak se převádí cso zpět na iso ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Speciálně u hry Virtua Tennis jsou vyloženě v nevýhodě poctivci, protože hra si ráda "natahuje" data i během zápasu, takže dojde k půlsekundovému zakousnutí. A jak na potvoru to dělá nejraději zrovna když se snažíte vybrat na síti soupeřův smeč. U ISO verze tyto problémy nejsou. :roll:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu