Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Nejlepsi sluchatka...


Romix

Recommended Posts

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ty druhý mají parádní zvuk, parádní mikrofon, dobrou ergonomii... ALE jsou to sráče. Jak je tam to stříbrný kolečko, tak pod tím je jen plast a ten plast se po roce opotřebuje a popraská, až to dopadne jako ta moje, úplně se to urve a basy? Really? potřebuješ na hraní a komunikaci basy, který ti urvou uši?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pro přehlednost je to udělané zeleně.Černá není vidět. První verze mi praskla také-koupil jsem je znova,jinak uznali o na záruku.

Pokud to uděláš hned,jak koupíš,děti Tvých dětí je stále budou používat. :)

Zvukově jsou na tom lépe také-používají silnější neomydové magnety,mají lepší materiál naušníků.

Nevýhoda je větší váha a někomu může vadit silnější přítlak.

Jak píšou kluci výše-kup oboje a porovnej sám-ty druhé můžeš vrátit.

edit-myslet si,že gold nepraská je zcestné.......

http://www.amazon.com/PlayStation-Gold-Wireless-Stereo-Headset-4/product-reviews/B00HVBPRUO/ref=cm_cr_pr_btm_link_3?ie=UTF8&showViewpoints=1&sortBy=recent&reviewerType=all_reviews&formatType=all_formats&filterByStar=all_stars&pageNumber=3

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Goldy uz jsou doma...Nevim no. Musim rict, ze za ty prachy nic moc... Kdyz je trosku pritlacim na usi, tak hraji celkem slusne, ale jinak je to jak sluchatka za 700 kc... Takze za me spise zklamani... Ve hre to nema basy vubec zadny. Je to jak kdyz to clovek pusti na 2 reprackach u PC...

Upraveno uživatelem Romix
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jen dotaz... kdysi jsem narazil na to ze ty Sony Wireless Stereo Headset 2.0 k PS4 maji nejakou dodatecne stazitelnou aplikaci ze storu a u nekterych her se da stahnout nejaka podpora (napr Far Cry 4). K cemu je ta aplikace a k cemu ta podpora nekterych her?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu