Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

ps3 jak dlouho jeste?


wenca99

Otázka

Ahoj, pred par dny mi blikla myslenka, ze bych si poridil ps4 a zjistil jsem nemilou vec, ze uz se na tom neda hrat pres scart a na to abych si k tomu kupoval i televizi uz nemam.. takze abych mel usnadnene rozhodovani, tak se prvne chci jeste zeptat, zestli se da koupit naky doplnek aby slo hrat i na starych TV. Jinak chapu, ze si neuziju pak tolik grafiku a tak, ale me na tom moc nezalezi.

Konzoli chci hlavne kvuli MP jinak bych si ani jedno nechtel koupit a napadlo me, ze bych si mohl jeste koupit PS3. Muj dotaz teda nebude v tom, jestli se vyplati jeste ps3 co se tyce grafiky a kvality her, ale vzhledem k tomu, ze chci hrat jen MP, tak myslite, ze by jeste melo cenu investovat do PS3? Mam obavu aby vyrazne neubylo hracu ps3 a nemam odhad jak dlouho by se jeste mohli delat hry na ps3.

Dekuju za kazdou rozumnou odpoved.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

8 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0

Tak záleží, jaký MP hry chceš hrát. Obecně MP u her žije hlavně pár měsíců po vydání hry a pak to upadá. Někde je to mrtvý dřív, jinde později. Moc novinek na PS3 už vycházet nebude, vše se pomalu, ale jistě začíná soustředit na novou generaci konzolí. Takže logicky si asi MP nejvíc užiješ na nové generaci konzolí u nových her. Zároveň je ale na PS4 pro online hraní nutné předplatné PS+ (1299 Kč ročně), na PS3 je online hraní zdarma, nicméně spousta starších MP her má online pass (OP), bez kterého si MP nezahraješ (platí při koupi bazarových her s použitým OP, nutno dokoupit OP na storu za cca 270 Kč/kus).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Jenom doplním, že Online Pass (OP) je už cca. 2 roky zrušený, fungovalo to tak asi rok, naposled jsem tak kupoval OP u Fifa 13 a po nějakých 3 měsících OP zrušili a byl již volně ke stažení.

Jinak co se týče PS3 her, co se chystá s MP - Fifa 16, Mortal Kombat X a to je asi tak vše.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Jenom doplním, že Online Pass (OP) je už cca. 2 roky zrušený, fungovalo to tak asi rok, naposled jsem tak kupoval OP u Fifa 13 a po nějakých 3 měsících OP zrušili a byl již volně ke stažení.

Jinak co se týče PS3 her, co se chystá s MP - Fifa 16, Mortal Kombat X a to je asi tak vše.

Díky za doplnění. To zrušení se myslím týkalo hlavně EA her, u těch by měl být OP na storu zdarma ke stažení. Ale u spousty Sony exkluzivit, jako třeba Uncharted 3 nebo The Last of Us, je OP stále potřeba a na storu free není.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
3K^;1458296']Na staré CRT TV bude vypadat obraz naprosto příšerně. Co máš za monitor? Pokud nemáš na TV' date=' může si koupit klasický 24 palcový monitor za 4k a připojit konzoli přes HDMI. Není třeba utrácet 10tky tisíc za TV :)[/quote']

Jak uz jsem psal.. na detailech apod si moc nepotrpim, takze by mi bylo celkem jedno jak to vypada, hlavne, ze bych mohl hrat. Takze spise nez nazor na to, jak by hra vypadala bych rad vedel, jestli je to mozne nebo ne. Pokud ne, tak mi nezbyde nic jineho nez investovat no..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Neber si to zle. Snazim se ti jen poradit jak co nejvic usetrit a zaroven si pekne zahrat. Sam jsem resil stejny problem, kdyz jsem byl jeste na skole a nemel penize. Nakonec jsem koupil monitor a bylo vyreseno. Hrat na PS3 na CRT televizi, to je to same, jako kdyby jsi si koupil BMW, abys mohl jednou za 14dni prevest seno z pole do stodoly :)) potencial konzole nevyuzijes ani z poloviny #nohate

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu