Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Star Wars: Battlefront


tokyno

Recommended Posts

Měl bych dotaz - jak se přihlásíte na EA account? Mě to tam píše že jsem offline a měl bych se přes "trojúhelník" přihlásit, ale to nejde, ani přes nastavení se do něj nepřihlásím, takže hraju na PC přes Origin, ale chtěl bych mrknout jak to bude vypadat na PS4..je potřeba se nějak mimo hru přihlásit?? Díky moc

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 217
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Musím říct že paráda. Nejvíc mě nadchnulo létání ve fighterech za impérium :-) Jinak si v té hře přijdu šíleně zbytečnej. Nejsem schopnej cokoliv trefit, naopak když někde proběhnu tak jsem hned dole

Ono se to poddá. Já jsme v FPS hrách neskutečný lempl, ale po pár odehraných mapách už patřím do té lepší poloviny. Ale takové lítání je pro mě zatím dost obtížné. Nikoho netrefím zatímco ostatní mě trefí hned :-D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ono se to poddá. Já jsme v FPS hrách neskutečný lempl, ale po pár odehraných mapách už patřím do té lepší poloviny. Ale takové lítání je pro mě zatím dost obtížné. Nikoho netrefím zatímco ostatní mě trefí hned :-D

U lítání je pořeba zaměřovat přes L2, chvilku ho zaměřit a pak poslat jednu naváděnou :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak par hodin sem nahral a vitezstvi za rebely nespatreno ani jednou.

Je to hodne o tymu a pokud si kazdej jede solo, neni sance. Kolikrat sem branil uplink sam a kdyz me po nejaky dobe zabili, tak me hra misto k ohrozenymu uplinku respawnula u druhyho, kde vsichni honili killy, by me jeblo:roll:

Jojo, stačí s Y-wingama zamotat nohy těm AT-AT a máte vyhráno

To se mi taky povedlo:)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přesně, je to o týmu, budeš kupovat SW? Bylo by fajn hrát někdy spolu....

Tak par hodin sem nahral a vitezstvi za rebely nespatreno ani jednou.

Je to hodne o tymu a pokud si kazdej jede solo, neni sance. Kolikrat sem branil uplink sam a kdyz me po nejaky dobe zabili, tak me hra misto k ohrozenymu uplinku respawnula u druhyho, kde vsichni honili killy, by me jeblo:roll:

To se mi taky povedlo:)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Susperian

Uplně přesně.Škoda,kdyt není takový problém použít scénář a pár animací a bylo by to využitelné pro děj.Tahle skákací akce multáku je na nic,jen na pár hodin.Nevím co je to za blbou modu.

Proč prostě neudělají ,když už tak multák kde je bitevní linie a normálně přehledné podle filmu,třeba hned ze začátku IV uvnitř té lodi bylo by to uplně špičkové a místo toho tohle laciné "čínské skákání a hopsání jeden na druhého a respawn jak u blbejch.Tohle čínské období by mělo skončit a měl by jim to ukrást nějaký vysokoškolský tým návrhářů a scénáristů v duchu původních reálných velkolepých dějů.

Upraveno uživatelem flesh light
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hru jsem si chtěl koupit, ale sakra 3.500,- za to abych si zahrál rok plnohodnotnou hru?.... (+1200 za ps+ když budu počítat i tenhle výdaj).

Mám už vytvořený i profil přímo na koupení, ale to bylo den před ohlášením season passu a od té doby jsem to teda dal k ledu....rád si kupuji různé blbosti apod. ale tohle mě prostě zarazilo....máte někdo podobný pocity jako já? nebo mám vypláznout prachy a těšit se že to je prostě star wars ?..... :((

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 4 weeks later...
Musím říct že paráda. Nejvíc mě nadchnulo létání ve fighterech za impérium :-) Jinak si v té hře přijdu šíleně zbytečnej. Nejsem schopnej cokoliv trefit, naopak když někde proběhnu tak jsem hned dole

Pamatuju,že to bylo těžký i s myší na PC něco trefit,vůbec jsem to nedokázal dohrát jak to bylo obtížné i s přesnou myší,ale s ovladačem to bude k uzoufání.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hru jsem si chtěl koupit, ale sakra 3.500,- za to abych si zahrál rok plnohodnotnou hru?.... (+1200 za ps+ když budu počítat i tenhle výdaj).

Mám už vytvořený i profil přímo na koupení, ale to bylo den před ohlášením season passu a od té doby jsem to teda dal k ledu....rád si kupuji různé blbosti apod. ale tohle mě prostě zarazilo....máte někdo podobný pocity jako já? nebo mám vypláznout prachy a těšit se že to je prostě star wars ?..... :((

A na tu cenu 3500 jsi přišel kde?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu